Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İBB’nin çatısı akıyor!

  Fatma AKSU/İSTANBUL
  12 Ocak 2015 - 17:07Son Güncelleme : 12 Ocak 2015 - 17:35

  İstanbul'da soğuk ve yağışlı hava için alınan önlemler iki 'Saray'da unutuldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Sarayın'da kafetaryanın çatısı aktı. Dünyanın en büyük adliyesi olduğu belirtilen Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’nda ise tavandan su sızdı. Her iki binada da kovalar çare oldu.

  İstanbul Büyükşehir, kış mevsimi dolayısıyla ulaşımda trafiğin aksamaması için İstanbul’un ana alterlerinde tedbirlerini alıp İstanbulluları kış şartlarına karşı uyarırken, Büyükşehir’in Saraçhane’deki başkanlık binasında bulunan İBB Meclis’inin kafetaryasının akan çatısını göremedi.

  AKAN ÇATIYA KOVALI ÖNLEM

  İBB Meslisi’nin yeni yıldaki ilk toplantılarına katılmak için Meclis’e gelen üyeler, Meclis kafetaryasında çatının altına konan kovayı görünce, “Terzi kendi söküğünü dikemezmiş” diye espriyle karşılarken, Ak Partili bazı üyeler de “İstanbul’a hizmet etmekten kendimize sıra gelmedi” diye konuştular.

  İBB’nin çatısı akıyor SARAY’DA KOVALI ÖNLEM

  Belediye görevlilileri, gün boyu su damlayan çatının altınki masaların ıslanması üzerine masaları kenara çekerken, çare olarak da akan yerlerin altına kova koymakta buldular.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı