Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  HyperX Pulsefire FPS Türkiye’de!

  Hürriyet Haber
  09.05.2017 - 20:29 | Son Güncelleme: 09.05.2017 - 20:30

  Hyperx, oyuncu ürünleri portfolyosunu hassas ve güvenilir performans sunan HyperX Pulsefire FPS oyuncu faresi Türkiye'ye geldi. İşte özellikleri ve fiyatı...

  Kingston Technology Company Inc.’in bir iştiraki olan HyperXTM, oyunseverlerin bir süredir merakla beklediği HyperXTM Pulsefire FPS Oyuncu Mouse’u modelinin haziran ayının ikinci haftasında Türkiye’de satışa sunulacağını duyurdu. HyperXTM Pulsefire FPS Oyuncu Mouse’u, keskin takip için tasarlanan PixArt 3110 işlemcisiyle oyuncuların performans ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Hızlı tepkime süresi için kullanılan Omron anahtarları (switch), anahtar başına 20 milyon tıklama vadediyor.

  2017 RedDOT Tasarım Ödülleri tasarım ve ustalık ödülleriyle taçlandırılan HyperXTM Pulsefire FPS, üst seviye profesyonel oyuncular ve HyperX mühendisleri tarafından tasarlanan ilk mouse olma özelliğini taşıyor.

  HyperX Pulsefire FPS Türkiye’de

  Pulsefire FPS, avuç içi ve pençe tutuşları (palm grip ve claw grip) için ergonomik ve hafif bir tasarıma sahip. Oyuncuların birçoğu 400-3200 DPI arasında hassasiyeti tercih ettikleri için Pulsefire FPS, 400-3200 DPI arasında sadece tek bir tuşla geçiş sağlayan 4 ön ayarlı DPI aralığı sunuyor. Hızlı hareketler için optimum ağırlık dağılımı ve 95 gramlık düşük ağırlık seviyesiyle dengeli tutuş sağlayan mouse’un yanlarındaki kaydırmaz yüzeylerse tutuş güvenliğini artırıyor.

  HyperX Pulsefire FPS, Omron anahtarları ve her tıklama hakkında keskin, dokunsal geri bildirim veren altı adet dayanıklı ultra hassas düğmeyle oyun deneyimine deneyim katıyor. Esneyebilen örgülü kablo ile donatılan Pulsefire FPS, böylece kabloların dolaşmasının ve kolayca deforme olmasının önüne geçiyor. Mouse’un yüzeyle temasını kuvvetlendiren geniş ayaklarıysa her yüzeyde etkili kayma sağlıyor.

  Yeni HyperX Pulsefire FPS Oyuncu Mouse’u HX-MC001A/AM, haziran ortasından itibaren satış kanallarından KDV dahil 239 TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla temin edilebilecek. 

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı