ESKİŞEHİR HABERLERİ

Huzurevi yaşlılarına yemek

DHA
30.03.2016 - 10:48Son Güncelleme :
DHA

 

ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Huzur Sevenler ve Destekleyen Derneği, Eskişehir huzurevlerinde kalan yaşlılar için bir akşam yemeği düzenledi.
 
Çankaya Mahallesi'nde bulunan Eryörük Kebap ve Pide Salonu'nda düzenlenen yemeğe; Vali Güngör Azim Tuna, Vali Yardımcısı Hamdi Bilge Aktaş, İl Emniyet Müdürü Mustafa Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sultan Murat Aydın, Eskişehir Huzur Sevenler ve Destekleyen Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Necip Fazıl Şahin ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 
Samimi bir ortamda geçen yemekte duyduklarını dile getiren Vali Güngör Azim Tuna, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sıcak yüzünü herkese hissettirdiğini söyledi. Devletin son zamanlarda yaşlılara yönelik çok büyük hizmetleri olduğunu hatırlatan Vali Tuna, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
 
"Devletimiz kendi insanına, kendi yaşlılarına en iyi hizmeti vermektedir. Bu amaçla çok güzel hizmetler veren özel huzurevleri de var. Onlara da bu hizmetleri en iyi şekilde yaptıkları için saygı duyuyoruz. Bu bir hizmet yarışıdır. Devletimiz ne kadar güçlü olursa bütün toplum kesimine yaptığı hizmetler de daha çok artacaktır. Maddi imkanların yanında toplum olarak manevi desteğe de hepimizin ihtiyacı var. En önemlisi siz büyüklerimizin hayır dualarına her zaman ihtiyacımız var. Biz her zaman sizlerin yanında, yanı başınızda olmaya çalışacağız. Eskişehir Valiliği olarak da kapımız sizlere hep açık olacaktır."
 
-
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Huzurevi yaşlılarına yemek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Huzurevi yaşlılarına yemek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı