MANİSA HABERLERİ

Huzurevi Sakinlerine Moral Konseri

IHA
26.10.2015 - 11:10Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONSERVATUVARI, İSMAİL-MUAMMER CİDER HUZUREVİ SAKİNLERİNE MÜZİK ZİYAFETİ YAŞATTI.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, İsmail-Muammer Cider Huzurevi sakinlerine müzik ziyafeti yaşattı. Düzenlenen etkinliğe, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Engelliler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci de katılarak huzurevi sakinlerinin neşesine ortak oldu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, İsmail-Muammer Cider Huzurevi sakinlerine moral vermek amacıyla konser düzenledi. Şarkıların hep bir ağızdan söylendiği konserde Solist Hasan Başkaya’nın söylediği şarkılarla doyasıya eğlenme fırsatı bulan huzurevi sakinlerinin neşesine, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Engelliler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci ve Atatürk Gençlik Merkezi Sorumlusu Duygu Karataş da ortak oldu. Birbirinden güzel parçaların kimi zaman neşelendirdiği, kimi zaman hüzünlendirdiği konserde yaşlılar parçalara eşlik etti. Huzurevi sakinleri düzenlenen moral konseri ile keyifli bir gün geçirdi.
ONLAR EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ
Yaşlılarımızın dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşıyan en değerli varlıklarımız olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Engelliler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, “Amacımız huzurevi sakinlerimizin hayatın içinde aktif ve mutlu olmalarını sağlamaktır. Bu bizim bir görevimiz. Onların her zamanda yanındayız. Sık sık ziyaretler ve etkinlikler düzenleyip, hayattan kopmamalarını sağlıyoruz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Huzurevi Sakinlerine Moral Konseri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 11 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Huzurevi Sakinlerine Moral Konseri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı