Ege Haberleri

  Huzurevi’nde saadet

  Hürriyet Haber
  28.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  GÜRÇEŞME Zübeyde Hanım Huzurevi'nde geçen Ocak'ta tanışıp, Mart'ta nişanlanan 60 yaşındaki Zeki Özkaya ve Emine Berber beraberliklerini nikah masasına taşıdı. Hayatlarının ikinci baharını birlikte geçirmeye karar veren çift Huzurevi'nde törenle evlendi.

  KARŞIYAKA Belediye Başkanı Şebnem Tabak'ın kıydığı nikahta, 5 çocuk ve 13 torun sahibi Emine Berber'in şahitliğini Huzurevi Müdürü Ümmühan Halis, 2 çocuk ve 4 torunu olan Zeki Özkaya'nın şahitliğini ise Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Piriştina'nın eşi Mine Piriştina yaptı.

  NİKAH defterine imza atılırken Zeki Özkaya'nın ayağına basan Emine Berber, ‘‘Ramazan Bayramı'nda Huzurevi kapısında karşılaştık. Gözlerimizi birbirimizden ayıramadık. Çok mutlu olacağımıza inanıyorum. Ancak, evlilikte benim sözüm geçecek’’ dedi.

  BALAYINI Buca Esnaf Oteli'nde yapacaklarını söyleyen Zeki Özkaya ise, ‘‘Balayımız için Büyükşehir Belediyesi 2 gün için daire tahsis etmiş. Biz bu süreyi bir haftaya çıkarıp, odamızdan dışarı çıkmamayı planladık’’ sözleri ile nikah törenine katılanları kahkahaya boğdu.

  NİKAH töreninin ardından pasta kisip birbirlerine yediren yeni evli çift, dans ederken Huzurevi sakini arkadaşları tarafından alkışlandılar. Gelin Emini Berber, çiçeğini Atletizm Federasyonu Başkanı ve Büyükşehir Belediyesi Sosyal Kültürel Hizmetler Daire Başkanı Semra Aksu'ya attı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı