Ege Haberleri

EGE

  Huzurevi’nde Anneler Günü

  Hürriyet Haber
  09.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Türkegül Kocaoğlu, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla Gürçeşme Huzurevi’ndeki hanımlarla bir araya geldi.

  Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Türkegül Kocaoğlu, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla Gürçeşme Huzurevi’nde kalan kadınları ziyaret etti. Huzurevi sakinlerinin Anneler Günü’nü kutlayan Kocaoğlu, annelerin ellerini öptü, onlara hediyeler dağıttı. Huzurevi’ne fırsat buldukça geldiğini ancak bu ziyaretin kendisini çok duygulandırdığını söyleyen Dr. Kocaoğlu, “Ben de bir anneyim. Böyle duygusal bir günde burada ikamet eden hanımlarla beraber olmak için geldik. Karınca kararınca onlara küçük birer hediye verdik. Zaten her gün anneler günü. Nice anneler gününde buluşmak dileğiyle tüm annelere sevgilerimi sunuyorum. Yaşlı hanımlarımıza ayrıca, Büyükşehir Belediye Başkanımızın sizlere sevgi ve saygılarını getirdim” dedi. Huzurevindeki kadınlara hediyelerini veren Türkegül Kocaoğlu, hepsiyle tek tek sohbet etti. Huzurevi sakinleri de, Türkegül Kocaoğlu’nun anneler gününü kutlayarak ziyaretten çok mutlu olduklarını söylediler.
   4 yıldır huzurevinde kalan Nadide Matra adlı yaşlı, Kocaoğlu’na bakımını kendisi üstlendiği bahçesindeki güllerden armağan etti.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı