« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Huzur istiyorum

Avrupa'da oynadıkları maçlardan sonra yaşadıkları sıkıntıyı hatırlatan Brezilyalı teknik adam, "Yeterince puan kaybı yaşadık" dedi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Teknik Direktörü Arthur Zico, dün sabah basına kapalı yapılan antrenman öncesinde futbolcularıyla yaptığı konuşmada, Vestel Manisaspor maçının önemine değindi. Brezilyalı hoca, "Avrupa maçları sonrasında ligde hep sorun yaşıyoruz. Bu maça iyi konsantre olmalısınız. Bu sezon bir hayli fazla puan kaybettik. Önümüzde 15 gün lig maçı yok. İstanbul'a huzur içinde dönmeliyiz" dedi.

Zico, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Zirve yarışını sürdürebilmemiz için lige ağırlığımızı koymamız gerekiyor. Hepiniz Türkiye'nin en iyi futbolcularısınız. Kalitenizi ortaya koyun ve milli maç için verilecek araya huzur içinde girerek, taraftarı sevindirelim."

CSKA Moskova maçında sakatlanan Edu'nuın yerine Yasin'i oynatmayı planlayan Zico, bu oyuncu ile özel bir görüşme yaptı. 145 gün sonra kadroya alınan Appiah'ı ilk onbirde düşünmeyen Zico, Ganalı yıldıza maçın akışına göre yer verecek.

Serdar ameliyat olacak

F.Bahçe'de sağ dizinden sakatlığı bulunan kaleci Serdar'a, 8 Ekim Pazartesi günü bağ onarma operasyonu yapılacak. Kulüpten yapılan açıklamada Serdar'ın, Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde Fenerbahçe Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer tarafından küçük çaplı bir operasyon geçireceği bildirildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler