« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hüsnü Özkara'dan iddialı açıklama

TFF 1. Lig ekiplerinden Torku Konyaspor'un Teknik Direktörü Hüsnü Özkara, Konyalılara takımlarıyla gurur duyacakları bir sezon yaşatacaklarını belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Hüsnü Özkara, gerçek anlamda güzel bir kamp dönemini geride bıraktıklarını ifade etti.

Takımda birlikteliği sağlamanın çok önemli olduğunu ve bunun faydasını ligde göreceklerini vurgulayan Özkara, geride bıraktıkları üç hazırlık döneminde olağanüstü bir çalışma temposu yakaladıklarını aktardı.

Yakaladıkları temponun oynadıkları tüm hazırlık maçlarına yansıdığını anlatan Özkara, şunları kaydetti:
“Her gün takım olarak performansımızın üzerine koyarak gidiyoruz. Zaten geçen seneden gelen oturmuş bir iskelet kadro var. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla daha iyi işler yapmak için çalışıyoruz. Gelinen nokta itibariyle son derece memnunuz. Taraftarlarımız merakla Konyaspor'u bekliyor. Konyalılara takımlarıyla gurur duyacakları bir sezon yaşatacağız.”

Erkan Sekman'a övgü

Özkara, takıma son olarak dahil olan Erkan Sekman'ın daha önce de görev yaptığı Torku Konyaspor'a faydalı olacağına inandığını belirtti.

Sekman'ın kalitesini ispatlamış, Süper Lig deneyimi olan bir oyuncu olduğuna dikkati çeken Özkara, stoper, ön libero ve sağ bek oynayabilen Sekman'ın önemli bir transfer olduğunu ifade etti.

"Tek düşünce Süper Lig"

Torku Konyaspor'un yeni transferi Erkan Sekman, 4 yıl aradan sonra yeniden yeşil-beyazlı ekibe geldiği için mutlu olduğunu bildirdi.

TFF 1. Lig'de her takımın tek düşüncesinin Süper Lig olduğunu ifade eden Sekman, zorlu bir sezonun kendilerini beklediğini dile getirdi.

Torku Konyaspor'u hak ettiği yer olan Süper Lig'e taşımak için Konya'ya geldiğini vurgulayan Sekman, şunları kaydetti:
“Süper Lig tecrübesi kazandıysam öncelikle bunu Konyaspor'a borçluyum. Çünkü ilk Süper Lig deneyimimi burada yaşadım. Sonrasında bunu, oynadığım takımlarda daha da geliştirdim. Benim adıma yeni bir heyecan. Büyük ve taraftarı olan bir camiaya hizmet edeceğim için mutluyum. Bunun sorumluluğunun farkındayım. Her şey istediğimiz gibi olur ve inşallah Torku Konyaspor'u kalıcı olarak Süper Lig'e taşırız.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler