KASTAMONU HABERLERİ

Hüseyin Selami Çelebioğlu:

IHA
28.10.2015 - 10:11Son Güncelleme :

KASTAMONU SEÇMENİNİ ÇANTADA KEKLİK GİBİ GÖRÜYORLAR

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili adayı Hüseyin Selami Çelebioğlu Tosya’da istişare toplantısı düzenledi.
Toplantıya CHP Kastamonu İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı, Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu, parti yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları mahalle ve köy muhtarları ile partililer katıldı.
Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili adayı Hüseyin Selami Çelebioğlu yaptığı konuşmada; ”Kastamonu’nun geneline baktığınız zaman sıkıntılar saymakla bitmiyor. Ne ulaşımı çözüyorlar, ne sağlığı çözüyorlar. Rehavete kapılmış durumdalar, Kastamonu seçmenini çantada keklik gibi görüyorlar. Tüm ülke halkını aslında öyle görüyorlar ama Kastamonu’yu daha da öyle görüyorlar. Bunun böyle olduğunu hepimiz 7 Haziran seçimlerinde gördük. 7 Haziran seçimlerinden önce Cumhuriyet Halk Partisi biliyorsunuz seçim bildirgesine koyduğu vaatleri vardı. Ne dedi AK Parti, ’Nereden bulacaksınız bu kaynağı.’ Hatta kendi bakanı dedi ki; ’Cumhuriyet Halk Partisi bu kaynağı göstersin, ben de Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy vereceğim.’ İnşallah 1 Kasım’da oy verir sözünün eriyse. Çünkü vatandaş sarı kartını gösterdi. 7 Haziranda, birden bire akıllarında kaynak olduğu geldi. Kaynağı nereden buldular? Neden şimdi bu seçimde asgari ücreti arttıracağız diyorlar, taşeronu çözeceğiz diyorlar? Sen iktidar partisisin, vaat etmezsin yerine getirirsin niye yapmıyorsun? “dedi.
Toplantının ardından milletvekili adayı muhtarların ve STK Başkanlarının sorularını cevapladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Hüseyin Selami Çelebioğlu: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hüseyin Selami Çelebioğlu: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı