« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hüseyin Kalpar görevi bıraktı

Antalyaspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Kalpar, düzenlediği basın toplantısında, "Antalyaspor'a faydalı olamayacağımı anlamış durumdayım ve istifa ediyorum" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

3 AY SÜRDÜ
 
Antalyaspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, 3 aydır yürüttüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı.
   İstifasını, Antalyaspor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısıyla açıklayan Kalpar, kırmızı-beyazlı ekipte 3 aydır görev yaptığını ve takımı 1 puanla alıp, belirli noktalara getirdiğini söyledi.

Kalpar, "Her zaman, her yerde olduğu gibi burada da ilkelerim doğrultusunda hareket ettim. Ancak mesleki prensiplerim gereği bu dakikadan sonra Antalyaspor'a faydalı olamayacağımı anlamış durumdayım ve istifa ediyorum" dedi.

TEŞEKKÜR
Antalyaspor camiasına teşekkür eden Kalpar, "Kırmızı-beyazlı formayı giyen futbolcuların gösterdiği yüksek performans, dürüstlük, özveri gözönünde tutulmalı ve onlara sahip çıkılmalı. Tüm futbolcularıma, ekibime gösterdikleri özveriden dolayı minnet duyuyorum" diye konuştu.

Kalpar, şunları söyledi: "Şahsım için bir şey istemedim. Kulübün genel yapısı ve futbolcular için yapılması gereken şeyler vardı. Bunlar yapılmadı. İçimde, yapılacağına dair bir inanç da oluşmadı. Bu koşullarda başarılı olma şansını görmediğim için istifa etmeyi uygun buldum.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler