« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hürriyet'ten pazar iddaa tahminleri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hürriyetten pazar iddaa tahminleri
Palermo karşısında ilk yarıda 10 kişi kalmasına rağmen geriden gelip 1 puan alan Sampdoria, galibiyeti de kaçıran taraf oldu. Cerci’yi Atletico Madrid’e satan Torino hücum hattında zayıfladı. Ev sahibi Sampdoria’da Regina cezalı, Fornasier de sakat. Torino’da da Farnerud ve Baretto yok. Bu maçta ev sahibi ekibe güvenilir.

Hürriyetten pazar iddaa tahminleri
Bu maçın enteresan bir istatistiği var. İki takım arasında oynanan bütün maçları Fürth kazandı. Fürth ilk 4 haftada kaybettiği 5 puanın acısını psikolojik olarak önde olduğu rakibinin karşısında çıkaracaktır. İki sezondur başarısı ligde kalmayı başarmak olan Sandhausen bu maçtan puan çıkaramaz.

Hürriyetten pazar iddaa tahminleri
Genk, yeni hocası McLeish ile çıktığı ilk maçta Oostende karşısında maç boyunca önde götürmesine rağmen 88. dakikada yediği golle 1 puana razı olmuştu. Brugge’un önemli silahı Castillo cezalı. McLeish, taraftarının önüne ilk kez çıkacağı bu maçta tüm kozlarını sahaya sürüp Genk’I galip getirecektir.

Hürriyetten pazar iddaa tahminleri
Thomas Schaaf ile yeni bir döneme başlayan E.Frankfurt, başlangıçta yaşadığı zorlukların üstesinden geliyor. E.Frankfurt Wolsfurg ile oynadığı maçta iki kez geriye düştü, ama yine de puan almayı başardı. En iyi ismi olan Andre Hahn’ı kaybeden Ausburg’un, Frankfurt karşısında şansı yok.

Hürriyetten pazar iddaa tahminleri
Kasımpaşa, güçlü kadrosuna rağmen ilk hafta 10 kişi kalan Başakşehir karşısında galibiyete ulaşamamıştı. Mersin İY, çok tartışılan kötü zeminde Beşiktaş’a mağlup olmuştu. Hedeflerin yüksek olduğu Kasımpaşa’da galibiyet çabası çok yüksek olacaktır.

TOPLAM ORAN: 34.49


Bunları da Beğenebilirsiniz