« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hürriyet yazarları Sion maçını yorumladı

Galatasaray UEFA Kupası 1. Tur rövanş maçında İsviçre'nin FC Sion takımını 5-1'lik skorla mağlup etti ve grup maçlarına kaldı. İşte Hürriyet yazarlarının maç yorumu...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TEK BEYİNDEN DÜŞÜNDÜLER (ERMAN TOROĞLU)

Yedi tane yeni oyuncuyla oynuyorsun sahan kapalı, ligde lidersin, özellikle de iyi futbol oynuyorsun. Eğer yanılmıyorsam Galatasaray, önemli bir başlangıcın eşiğinde. Eğer ahenkleri bozulmaz, ağızlarının tadı kaçmazsa.

30 DAKİKADA BİTTİ (İLKER YASİN)

Galatasaray, ligde oynadığı futbolun aynısını oynadı. Beşiktaş maçında kadro dışı bırakılan ama oynayanlardan ve kazananlardan çok konuşulan iki isim Lincoln ve Hakan Şükür’ün durarak oynadıkları maçta bile Cimbom kolayca farka gitti.

YOLU AÇIK (İLHAN SÖYLER)

Hedeflerini büyük koyan ve bir kez daha Kupa 2 peşinde koşan bu yeni G.Saray, Avrupa’da harikalar kumpanyasını yaşatacağı sinyallerini verdi. Haydi bakalım. Yolun açık olsun G.Saray.

NE MUTLU (KANAT ATKAYA)

Sık ataklardan golün gelmemesi erken bir sabırsızlık dalgası bile yarattı. Fakat Galatasaray’ın karşısında oyun planını sahaya yansıtamayan hatta daha ileri gidersek, bir oyun planın olduğundan bile şüphe ettiğim bir FC Sion vardı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz