KOCAELİ HABERLERİ

Hürriyet, Seçim Çalışmalarına İzmit’te Devam Ediyor

IHA
28.10.2015 - 10:58Son Güncelleme :

CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLİ FATMA KAPLAN HÜRRİYET ÖNCEKİ GÜN SÜRDÜRDÜĞÜ SEÇİM ÇALIŞMALARINDA İZMİT'İ ADETA YENİDEN FETHETTİ.

IHA

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet önceki gün sürdürdüğü seçim çalışmalarında İzmit’i adeta yeniden fethetti.
Seçime sayılı günler kala CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet de çalışmalarını hızlandırdı. İzmit kent merkezinde partililerle beraber esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Hürriyet, CHP’ye destek istedi.
Beraberindeki partilileriyle İzmit kent merkezinde bulunan Çukurbağ, Hacı Hızır, Veliahmet ve Hacı Hasan mahallelerini ziyaret eden Milletvekili Hürriyet hem dükkan dükkan gezerek esnafın halini hatırını sordu. Esnaftan en çok vatandaşın alım gücünün düştüğüne yönelik şikayetler alan Hürriyet, CHP iktidarında vatandaşın alım gücünün ekonomik vaatlerin gerçekleşmesiyle beraber yükseleceğini ve esnafın da bu durumdan yararlanacağını söyledi.
Çukurbağ mahalle Muhtarı Yaşar Tüzen, Hacı Hasan mahallesi Muhtarı Ömer Uzun ve Veliahmet mahallesi Muhtarı Kadir Kızıl’ı makamında ziyaret eden Hürriyet burada da hem muhtarların sorunlarını, hem de mahallede var olan sıkıntıları dinledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Hürriyet, Seçim Çalışmalarına İzmit’te Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hürriyet, Seçim Çalışmalarına İzmit’te Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı