« Hürriyet.com.tr
MENÜ

hurriyet.com.tr'nin mavisi

Sonsuza akan denizlerin enginliği, gündelik hayatın sıkıntılarını iyileştirmenin en etkili ilacıdır.

Yılmaz Öztürk
SON GÜNCELLEME

Hiçbir şey yapmadan, sadece önünüzde uzanan maviye ve onun ufukla birleştiği çizgiye bakmak bile, insanı bambaşka bir boyuta taşır: Daha rahat nefes alırsınız, kargaşa içindeki dünyayı arkanızda bırakırsınız, hayal dünyanızın zenginleşmeye başladığını hissedersiniz. Hele bir de denizle iç içe olduğunuz düşünün... Müthiş değil mi?

Yat Dünyası, Türkiye’nin en etkili web gazeteciliği merkezi www.hurriyet.com.tr ziyaretçilerine işte bu benzersiz evrenin kapılarını açıyor. Yat Dünyası’nda denizciliğin ve yatçılığın gündemini oluşturan sıcak haberlerden yelkenli ve motorlu her tür tekne tanıtımına, yat ve yelken yarışlarından sizi yakın ve uzak cennetlere ulaştıracak rotalara, birbirinden çekici konular bulacaksınız. Denizcilik eğitimi almak için yapmanız gerekenlerden yarışçı olmanın kurallarına kadar birçok önemli bilgiye kolaylıkla erişebileceksiniz.

Denizciliğin, yatçılığın ve yelkenciliğin bütün canlılığını taşımasını hedeflediğimiz Duyuru bölümümüzde, (reklâm içeriği taşımamak kaydıyla) sizin duyurularınız, görüşleriniz ve paylaşımlarınız da yer alacak. Video bölümümüzde ise ilgi çekici yat görüntülerinin yanında sizin gönderdiğiniz videoları da yayınlayacağız.
Yat Dünyası ile ilgili her tür eleştiri ve önerinizi bize yazın, bu dünyayı daha da zenginleştirelim, güzelleştirelim.

yilmaz.ozturk@doganburda.com


Bunları da Beğenebilirsiniz