« Hürriyet.com.tr

Hürrem zehirleniyor

Muhteşem Yüzyıl heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelecek...

Hürriyet Haber
X

Dizinin çarşamba akşamı yayınlanacak olan bölümünde;    

 

Osmanlı İmparatorluğu’nun Belgrad seferi sürüyor. Topkapı sarayı’nda ise ordunun zaferi için dualar ediliyor. Sultan Süleyman’ın ilk zaferi çok yakın. Sultan Süleyman, adaletini Avrupa topraklarına taşımak istiyor.

 

Sultan Süleyman İstanbul’a dönüyor. Osmanlı’nın zaferi ve Sultan’ın dönüşü İstanbul’da bir şenlik havsı estirecek. Sultan Süleyman’ın dönüşünün ardından, onunla ilk özlem giderme şansı Hürrem’in olur… Mahidevran’ın Hürrem’den kurtulmak için ölümcül bir planı vardır.

 

Hürrem ve Süleyman’ın birlikte geçirdiği gece tatsızlıkla sonuçlanır. Hürrem zehirlenir ve ölümle burun buruna gelir. Sultan Süleyman olaya hemen müdahale eder. Yanında ilk görmek istediği ise İbrahim olur. Ama İbrahim o sırada gizli bir buluşmaya gitmiştir.

 

İbrahim hiç vakit kaybetmeden olayın failini bulmak için harekete geçer. Bu sırada Gülşah, ardında bıraktığı izletri ortadan kalfırmaya karar verir. Buna rağmen, İbrahim’in Gülşah’a ulaşması uzun sürmez. İbrahim öğrendiği gerçek karşısında şaşkına döner. Onu verilmesi çok zor bir karar beklemektedir. 

 

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI / WEB TV         

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Dünyadaki ilginç batık kentler!
GezginGezgin
'Güzel Atlar Ülkesi'nde romantik macera (Kapadokya)
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
İtalya'da ucuz alışveriş rotaları
GezginGezgin
Rüzgârın sesini bir de burada dinlemeli: Alaçatı
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Amerika'nın gizli belgeleri bu anıtların arkasında!
GezginGezgin
Tazminat parasıyla motosikletle dünyayı geziyor!