Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hürrem intikamını alıyor

  Hürriyet Haber
  23.02.2011 - 18:41 | Son Güncelleme: 23.02.2011 - 10:04

  Show Tv'nin tartışmalı dizisi Muhteşem Yüzyıl bu hafta nefes kesen bir bölümle ekranlarda olacak.

  Dizinin yeni bölümünde;                   

  Hürrem Gülnihal'i köşeye sıkıştırır. Sultan Süleyman'la halvete girenin kim olduğunun bulmasını ister. Gülnihal, Hürrem'in tavırlarından korkar ve halvete girenin kendisi olduğunu saklamaya devam eder.

  Sultan Süleyman, Rodos seferinin hazırlıklarını sürdürüyor. Rodoslular ise Osmanlı ile yalnız başlarına mücadele edemeyeceklerinin farkında. Avrupa ülkelerinden yardım istiyorlar. ama sultan Süleyman bunun olacağını önceden düşünmüş, tedbirini almıştır.

  Bu arada hürrem Sultan Süleyman'ın hediye ettiği kürkü giyer.  Haremde onunla gezerek sultanlığını ilan eder. Hürrem ile Hatice'nin arkadaşlığı gitgide ilerler. Hatice ile Hürrem'in ilişkilerinin gelişmesi Valide Sultan'ı rahatsız eder. Valide Sultan, Hürrem hakkında Hatice'yi uyarır.

  Hürrem, sultan Süleyman'ı özlemiştir ve geceyi onunla geçirmek ister. Ama lohusa olduğu için engellenir. İbrahim ise Sultan Süleyman'ın yanına gülnihal'i yollar. Hürrem, süleyman'la halvete giren kişinin Gülnihal olduğunu anlar ve sinirlerine hakim olmakta zorlanır...

  İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI / WEB TV  

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı