Hür Sigorta'dan acente atağı

Hürriyet Haber
18 Şubat 2000 - 00:00Son Güncelleme : 18 Şubat 2000 - 00:01

2000 yılını ‘‘atılım yılı’’ olarak belirleyen Hür Sigorta, acente ağını genişletme kararı aldı. Hür Sigorta Genel Müdürü Okan Utkueri, acentelere verilen hizmet kalitesinin de artırıldığını bildirdi.

HÜR Sigorta Genel Müdürü Okan Utkueri, 2000 yılının Hür Sigorta için atılım yılı olacağını söyledi. Pazarlama orijinli yeni yönetim felsefesinin bir parçası olarak şirketin yurt genelinde acente ağını genişleteceğini belirten Utkueri, acentelere verilen hizmet kalitesinin de artırıldığını bildirdi.

Utkueri, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

‘‘Hür Sigorta'yı sektördeki diğer şirketlerden ayıran en önemli özellik, bizim üretimimizin tamamının acente kaynaklı olmasıdır. Bu nedenle, acentelerimizi daha verimli hale getirebilmek ve aktif destek verebilmek için acenteler servisimizin dışında yeni bir departman kuruyoruz. Bu birim, acentelerin şirket içindeki işlerini takip edip sorunlarını çözerek, onlara pazarlama yapabilmek için vakit kazandıracak. Acenteler Hizmet Birimi'nin iki önemli fonksiyonu olacak. Birincisi acentenin işlerini tek elden yürüterek, hızlı ve etkin bir takip sağlamak. İkincisi ise acentelerin istek ve önerileri doğrultusunda şirket bünyesinde gerekli revizyonların hızlı bir şekilde yapılmasını temin etmek. Amacımız, acenteyi rahatlatmak ve gereksiz iş takibinden kurtarmak.’’

Ayrıca Hür Sigorta, işyeri ve ticari araç sahiplerine asistans hizmeti vermeye başladı. Özel oto ve konut paket poliçeleri ile birlikte sunulan asistans hizmetine ilave olarak bundan böyle tüm araçlara ve işyerlerine de asistans hizmeti verilecek.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı