« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hüngür hüngür ağladı

Bu sezon rakip fileleri yalnızca 1 kez havalandırabilen 28 yaşındaki futbolcu, “Yeni doğmuş çocuğuma bile küfür ettiler. Ben bunları hak etmedim” diye konuştu.

Ferudun NİĞDELİOĞLU
SON GÜNCELLEME

O, F.Bahçe taraftarının gözbebeğiydi. Alt yapısından yetiştiği sarı lacivertli takımın kısa sürede vazgeçilmezi olmuş, sonradan girdiği birçok maçı çevirdiği için “Nöbetçi” lakabını almıştı. Sözünü ettiğimiz futbolcu Semih Şentürk’ten başkası değil. İşte o Semih, futbol hayatının en mutsuz günlerini yaşıyor.
Formsuz başladığı sezonda rakip fileleri 1 kez havalandırabilen Semih, gol atamadığı Ordu maçından sonra protestoların da etkisiyle ağladı. Twitter üzerinden edilen küfürler yüzünden üzgün olan Semih, Yeni doğmuş çocuğuma bile küfür ettiler. Bunları hak etmedim” derken, twitter hesabını taraftar grubuna devretti.

Eleştiriye kapalı bir insan değilim ama...

HEM kendisine, hem de eşine ağır küfürler gelmesinin ardından önceki gece havaalanında böyle bir karar alan Semih, eşi Pınar Hanım’ın da twitter hesabını kapattı. “Ben bu tepkileri hak etmiyorum” diyen tecrübeli forvet, şunları söyledi:  “Eleştiriye kapalı bir insan değilim. Eleştiri tabii ki olacak; buna saygım var. Ancak bana twitter’dan küfür ediliyor, aileme küfür ve hakaret ediliyor. Buna kayıtsız kalmam mümkün değildi.

Şampiyonluğun en güçlü adayı biziz

KİM puan kaybetmeyi ister ki? Ben de herkes gibi gol atmak istiyorum; takımım kazansın istiyorum. Zaten bunun için mücadele ediyorum ve elimden geleni de yapıyorum. Pozisyona girdim de gol mü atamadım? Niye benim üzerime geliyorlar anlamıyorum. G.Saray’ın önde olması şampiyonluğun kaçırıldığı anlamına gelmiyor. F.Bahçe şampiyonluğun en güçlü adayı. Lig uzun, play-off var. Arayı kapatacağız. Moralimiz bozulmadı. Şampiyon olacağımıza takım olarak inanıyoruz. Yeni transferlerle maçlarda çok daha fazla pozisyon bulacağımıza inanıyorum.”

Twitter hesabı artık 12 numaranın

SEMİH yaklaşık 200 bin takipçisi olan hesabını, “12 numara” isimli taraftar grubuna verdi. Hesaptaki tüm twitler silinirken Şentürk, “Ben neyi eksik yaptım. Sanki başarısızlığın tek sorumlusu benmişim gibi bana ve yeni doğmuş çocuğuma küfür ediliyor. Maçı izlesinler, bana bir tane top mu geldi?” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler