"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Hülya’nın ex'leri yeni aşklarıyla

Liseli aşıklar gibi

Sadettin Saran’ın Hülya Avşar’dan ayrıldıktan sonra diş doktoru Emek Külür’le yeni bir aşka yelken açtığını ilk kez bu köşede okumuştunuz. İlk zamanlar ilişkilerini gizli saklı yaşayan sevgililer, çıkan haberlerin ardından bir davete el ele katılarak beraberliklerini ilan etmişti. Saran, uzun zamandır birlikte görünmediği sevgilisi Emek Külür’le önceki gün Kanyon’daydı. Gina’da akşam yemeği yiyip sinemaya giren sevgililer, objektife mutluluk pozları verdi.

Sabaha kadar dans

İstanbul Motor Piston’un ortaklarından Mehmet Dereli, çocuğunun annesi Şebnem Dinçgör’den ayrıldıktan sonra Hülya Avşar’la görüşmeye başlamış, ancak bu ilişki Avşar’ın deyimiyle ‘flörte dönüşmeden’ sona ermişti. Ünlü işadamı daha sonra Çiğdem Kayalı ile aşk yaşamaya başlamış, ilişkinin haberi ilk kez bu köşede fotoğraflarıyla yer almıştı. İlişkilerine uzun ömür biçmediğim Dereli ve Kayalı, önceki akşam Reina’daydı. Çok mutlu görünen sevgililer, herkes gibi beni de yanılttı...

Kendi sahasında oynadı

Dünyanın en iyi golfçüleri arasında gösterilen Colin Montgomerie, golf sahasını tasarladığı Antalya’daki Maxx Royal Otel’de tatil yapıyor. İskoç golfçü, geçtiğimiz gün kendi imzasını taşıyan sahada ilk oyununu oynadı. Ona Ahmet Ağaoğlu, Mevlüt Ça-vuşoğlu ve otelin genel müdürü Cahit Şahin
de eşlik etti.

Dedikoducular Allah’a havale

Çapkınlıklarıyla ünlü reklamcı Alinur Velidedeoğlu, Enci Teker’le evlenerek bekarlığa veda etmişti. Yılın yarısını Amerika’da geçiren çifti geçtiğimiz gün Bebek’te gördüm. Son dönemde aralarının bozuk olduğu iddia edilen ikili, çok mutlu olduklarını ve bu dedikoduları çıkaranları ‘Allah’a havale ettiklerini’ söyledi...

İstanbul’da kalanlara

Sezonun açılmasıyla tatilciler Bodrum, Çeşme ve Antalya’ya akın ederken, İstanbul’da kalanlar alternatif adresler arıyor. İşletmeciliğini Hakan Yılmaz’ın yaptığı, Gürpınar’daki Q Beach Club da şehrin stresinden uzaklaşıp günübirlik tatil yapmak isteyenleri ağırlıyor.

Alaçatı’da elektronik müzik

Ortaköy’den sonra Alaçatı’daki yazlık adresinde hizmet vermeye başlayan Supperclub, house müziğin devlerini ağırlıyor. Türkiye’de elektronik müzik deyince akla ilk gelen isimlerden olan Birol Giray nam-ı diğer BeeGee ve DJ Doğuş Çabakçor, bu gece Supperclub Alaçatı’da performans sergileyecek.

Ay ışığında eğlendiler

Yalıkavak Palmarina’daki Billionaire Club, geçtiğimiz perşembe akşamı Mert Vidinli ve Çağla Gürsoy’un düzenlediği “Richie Rich” partisine ev sahipliği yaptı. Partiye aralarında Alpay ve Gaya Başaran, Ercan İşal, Hakan Sabancı, Selin İmer’in de bulunduğu iş, sanat, spor ve moda dünyasından ünlü isimler katıldı. “Party with Moon” (Ay ışığında parti) konseptiyle saat 23.00’te başlayan parti,
DJ İlker Evci’nin müzikleri ve dansçıların perfor-
mansları ile sabahın ilk ışıklarına dek sürdü.

İftarda buluştular

Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD), üyeleri için Beşiktaş Four Seasons Otel’de iftar daveti verdi. OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ulvi Orhan’ın ev sahipliği yaptığı davete Osmanbey’de doğan ve Türkiye’nin önemli markaları arasına giren firmaların sahiplerinin yanı sıra Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Türkiye İhracatçılar Birliği Başkanı Mehmet Büyükekşi de katıldı.

Cumartesi eğlencesi

İstanbul-Akaretler’deki Limoncello’da düzenlediği ‘Türkçe müzik geceleri’ ile gençliği eğlendiren Mehmet Davran, bu konsepti Bodrum’a taşıdı. Davran, Türkbükü Kuum Sortie’deki gece kulübünde cumartesi günleri “Limoncello Türkçe Geceler” düzenlemeye başladı.

X