« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hulki İlgün: Son kararımdır

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hulki İLGÜN

YAĞMURUYLA, karıyla, patırtısıyla, gürültüsüyle ve de hatasıyla sevabıyla sezonun son maçını da bitirdik ama biz de bittik. F.Bahçe son dakikaya kadar yine futboldan uzak, yine anlamsız hareketlerle taraftarlarını, özellikle de takımını ilk kez izleyen Mustafa Denizli'yi üzdü.

Oysa bu maç, tüm takım için belki son sınavdı. Oyna be Fenerli kardeşim. Neyin eksik, neden bu kadar uzaksın futboldan?

Hadi geçmişi bir yana koyalım, karamsar olmayalım. Hatta yaptığınız tüm acemice hareketlerinizi toz pembe görelim. Ama Denizlispor gibi ununu elemiş, eleğini asmış bir takıma böylesine rahat bir düzende de 45 dakikada gol atamıyorsan, sana söyleyeyim Fenerbahçem benim.

Allah'tan ilk yarının son dakikasında gelecek için ‘‘bende iş var’’ diyen genç Gökhan'ın nefis ortası, ihtiyar Moshoeu'nun ayağına çarptı da rahatlayıp, ‘‘ohh’’ diyebildik.

MİLYONLARI ÜZDÜNÜZ

Gökhan dedim de, bu konuda ilgililere de bir serzenişim var. Gökhan, Serkan, Tufan ve elinizin altında daha bir alay ‘‘genç kan’’ varken, koca bir sezon boyu arabıyla, beyazıyla ‘‘bir alay’’ içleri geçmiş ihtiyarlarla niye bizleri ve milyonları üzdünüz.

Bu arada Fener'in transfer kozu Yusuf'u da özenle izledim. İyi hoş, taşralı bir futbolcu için tekniği fazla. Ama ödenecek trilyonlara değer mi, değmez mi takdir Mustafa hocanın.

Oyunun ikinci yarısında günün yıldızı Gökhan'ın golü heyecansız futbola renk verdi ve F.Bahçe sezonun son maçında taraftarlara ‘‘Seneye ya buluşur, ya buluşmayız. Ama hatalarımız için sizlerden özür diliyoruz’’ dercesine maçı galibiyetle bitirdi.

Beyefendiler, gelecek sezon için son kararımı soruyorsanız, kararım bir ikisi hariç bu takımın tamamen değişmesidir.

Karar, son karararımdır.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler