« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hulki İlgün: Olmuyor, olmuyooor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hulki İLGÜN

FENERBAHÇE bu takımla, bu akıl almaz futboluyla ,hangi takımla nerede oynarsa oynasın bir türlü maçı kazanamıyor.

Sonra da yok efendim, F.Bahçe çok eleştiriliyormuş, oyuncuların moralleri falan bozuluyormuş, bu nedenle stres yüzünden oynayamıyormuş gibi bir sürü safsata. Gidin işinize kardeşim. Yani F.Bahçe takımında bugün yine yaptığı şahane kurtarışlarla golleri önleyen Rüştü olmasa, alın bu takımı 2. Lige koyun. Ondan sonra seyredin gümbürtüyü.

Öncelikle söyleyeyim, eleştiri futbol oynayan takıma yapılır kardeşim. Şimdi soruyorum sizlere. Şurada ıkına sıkına zar zor kazandığınız bir Beşiktaş maçından başka şöyle ağız tadıyla futbol oynayıp kazandığınız bir tek maç söyleyin de hak vereyim size.

Kocaeli maçına bakın. Oyuna, F.Bahçe adına haftalardır özlenen, sözüm ona prese dayalı bir futbolla başlıyorsun, Fener'in böylesine canlı oyunu Kocaeli'ni bile şaşırtıyor. Hatta bu arada Boliç'in kafasından bir de gol kazanıyorsun.

FUTBOL OYNAMIYOR

Buraya kadar her şey iyi hoş da koskoca F.Bahçe takımı her maçta gol attıktan sonra mutlaka gol yemeye mecbur mu kardeşim? Yani bu takımda 40 yılın Boliç'i de olmasa, gol atacak bir adam yok mu? Nedir o Moldovan'ın hali? Maçın başlamasından neredeyse bitişine kadar ayağına gelen bütün pasları rakibine vermeye yeminli mi bu adam? Sözüm ona sakatmış. Sakatsa bana ne kardeşim. Bu takımın forvetinde başka oynayacak genç adamlar yok mu? Tabii her zaman olduğu gibi orta sahanın da belinin kırık oluşu, hele ve hele Kemalettin ile Ogün'ün yanlış pasları Fener'in bütün oyun düzenini bozdu.

Beyfendiler, sizlere aylar boyudur söylüyorum, bu takım futbol oynayamıyor. Oynamayı bir yana koyun, gol attığı halde maç kazanamıyorsa büyük bir hata var. Yoksa teknik yönetmen Turhan olmuş, Burhan olmuş hiç farketmiyor. Olanlar koskoca F.Bahçe'nin altın değerindeki puanlarına oluyor. Sonunda üzülen başta yöneticiler olmak üzere milyorlarca F.Bahçe taraftarı oluyor ama, F.Bahçeli bu futbolcular bir türlü akıllanmıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz