« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hulki İlgün: Dram

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hulki İLGÜN

EVET, evet F.Bahçe'nin koskoca bir sezon boyu oynadığı komedi, bu maçla birlikte resmen drama dönüştü beyler. F.Bahçeli futbolcular sahada sanki ‘‘Bu sezon bitse de çoluğumuz çocuğumzla tatile çıksak’’ der gibiydiler. Gayesiz ve çaresiz. Hele bir ilk yarı vardı ki, koskoca bir dram yaşadı F.Bahçe. G.Birliği futbol oynarken, Fenerli topçular sanki unlarını elemiş, eleklerini asmışlardı.

Ne bir sistem, ne bir pres, ne de yardımlaşması yoktu F.Bahçe'nin. Defansı tek hattan oluşmuş elek gibi gelen geçti, giden geçti.

Yoo yoo, bu Fener'de vallahi de billahi de bir uğursuzluk var. Çok gerilere gitmeyin. Daha geçen hafta aynı oyuncular, hem de deplasmanda rakibine 5 gol atıp, maç kazanıyor, ertesi hafta sanki söz birliği etmiş gibi maç kaybedip, rezil oluyor.

ÜMİTLER TÜKENDİ

Oyunun bir de ikinci yarısı var ki, vallahi yazmaya utanıyorum. Yine geçen haftanın takım kurtaran Engin'i, rakibine adeta ‘‘al da at’’ dercesine pas verip, F.Bahçe'sine üçüncü golünü attırıyor. Varın gerisini siz düşünün.

Artık tüm ümitler tükendi ve UEFA filan derken, İnter Toto hayalleri bile asırlık F.Bahçe Stadı'nın çimlerine gömüldü. Bu saatten sonra Fenerli bu topçular oynasa oynasa ancak plajda, kumda top oynar.

Beyefendiler, bu takım çoktan bitti ama ne yazık ki, lig bitmedi. Kısaca, F.Bahçe'nin artık çilesi mi dersiniz, dramı mı dersiniz bitmedi, bir türlü bitmedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler