« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hulki İlgün: Çok iyi oldu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hulki İLGÜN

FENERBAHÇE'nin Gaziantep'te de mağlup olup, puan bırakması hem takımın geleceği, hem de yeni yönetim için çok iyi oldu. Böylece hiç değilse, futbolcular da artık yeni yönetime, özellikle de Şadan Kalkavan ile Selim Soydan'a cilve yapıp, ‘‘Siz bizleri şimdi görün. Ortalığı nasıl yakıp yıkacağız. Önümüze gelen rakiplere gollerimizi çakıp, maçları alacağız. Sizleri de oynadığımız futbolla bizlere hayran bırakacağız’’ gibi safsatalarla numara yapamayacaklar.

Mızrak çuvala sığmıyor, görünen köy de kılavuz istemiyor beyler. Futbolcu olarak sizlerin ne mal olduğunuzu bizler aylar değil, yıllardır ibretle izliyoruz. Üzülüyor, kahroluyoruz. ‘‘Bu adamlar yanlış, bu topçular ıslah olmaz’’ diyoruz ama, acı gerçeği kimselere dinletemiyoruz.

SON PERDE

İşte Fener dramında son perde. Ama oyuncuların hiç umurunda değil. İlk yarıda bir takım oyunu vardı ki, çıldırmak işten değildi. Defans ile forvet arasında yaklaşık 40 metrelik bir boşluk vardı. Yani işiniz yoksa bu boşlukta bir orkestra tutar rahatça düğün yapabilirdiniz. Daha da acısı Kemalettin adında bir sözüm ona Fenerbahçeli, hem de takımı mağlupken rakibe tekme atıyor ve oyundan atılıyor.

Anlayın Fener'in acıklı durumunu. Gaziantepspor karşısındaki Fener'in daha nesini anlatayım kardeşler. Anlatsam anlatsam ancak Gaziantepspor'un gayet centilmence ve akıllı futbolunu ve de Oktay'ın dört nefis, İbrahim'in de şahane bir golünü anlatabilirim.

Kısaca aylar boyu zar zor topladıkları puanlardan üçünü de Gaziantep'te bırakan Fenerbahçe, böylece lig ikinciliğinden de uzaklaşmaya başladı. İşte Fener'in acı dramı, işte sonuç beyler ve de yöneticiler. Bundan sonraki karar sizlerin.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler