« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hulk için çılgın teklif hazırlığı

Dünya devlerini peşine takan yıldız futbolcu Porto'nun Brezilyalı yıldızı Hulk için Zenit çılgın bir teklif yapmaya hazırlanıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ESPN'in haberine göre; Rus ekibi Zenit St. Petersburg, Premier Lig kulüplerinin kıskacındaki Brezilyalı golcü Hulk için 50 milyon euro'luk bir transfer teklifi yapmaya hazırlanıyor.

BERBATOV İTALYA'YA UÇUYOR!

Premier Lig ekiplerinden Chelsea, 26 yaşındaki golcü oyuncu için Porto'ya 40 milyon pound değerinde bir teklif önermiş ancak Portekiz kulübü fiyatın biraz daha arttırımlasını istemişti.

ESPN muhabirlerinin iddiasına göre; Zenit Hulk için ilk olarak Porto kulübüne 50 milyon euro önerecek. Teklifin reddedilmesi halinde Rus yöneticilerin 60 milyon euro'ya kadar teklifi yükseltmeye hazırlanıyor.

Porto'nun basın sözcüsü Ahaz Felleger, yaptığı açıkalamada, "Birkaç gün içerisinde bu transfer netleşecek. Yurt dışından Hulk için üç teklif var, birisi Zenit'ten, diğer ikisi İngiltere'den. Oyuncumuzla görüşmelerimiz devam ediyor, Porto'da kalması da bir ihtimal. Burada çok mutlu ve herhangi bir sorunu yok" ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler