ANTALYA HABERLERİ KAŞ HABERLERİ

Hukukçu yazardan yeni kitap

DHA
03.06.2018 - 12:22Son Güncelleme :
DHA

 

Ahmet ACAR/KAŞ, (DHA) - ANTALYA'nın Kaş ilçesinde oturan eski hakim, avukat İsmail Gökçe dördüncü kitabını yazdı. Gökçe'nin 'Hukuksal Yaşam' adlı kitabı okurlarıyla buluştu.

Kaşlı olan ve Kaş Kent Konseyi Başkanlığı'nı da yürüten hukukçu İsmail Gökçe dördüncü kitabı 'Hukuksal Yaşam'ı çıktı. Daha önce 'Kaş', 'Belediye Mevzuatı' ve 'Şiir Demeti' adlı kitapları yazan Gökçe'nin son kitabı olan Hukuksal Yaşam, 1000 adet basıldı.

İsmail Gökçe, "Toplumsal yaşamın en önemli kuralı, olmazsa olmazı hukuktur. Hukuk, toplumdaki her bireye ekmek, su kadar gereklidir. Toplum olabilmenin en önemli öğesidir. Günlük yaşamımız hukuk kuralları içinde geçmektedir. Bu nedenle toplumun birer ferdi olarak hukuk kuralları içinde yaşamayı öğrenmeliyiz. Bu kitabımda bunu anlatmaya çalıştım. Kitabımda yer alan bazı yazılar, daha önce günlük gazetelere ve dergilerde yayınlanmış olan yazılardan ve gündelik yaşamı ilgilendiren yazılardan oluşuyor" dedi.

Gökçe, aralık ayında da beşinci kitabı olan 'Kaş'a Yeni Vizyon'u da okurlarıyla buluşturacağını söyledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Kaş haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Kaş haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Hukukçu yazardan yeni kitap haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı