« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hugo Broos'un görevine son verilmesi bekleniyor

Trabzonspor'un Belçikalı teknik adamı Hugo Broos, Kasımpaşa maçında beklenenin aksine milli takımdan yorgun dönen Song ve Gabric'i 11'de sahaya sürdü.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA
SON GÜNCELLEME

Hafta içerisindeki antrenman performansıyla herkesin 11'de görmeyi beklediği Giray'ı kulübede tutan, Alanzinho'yu ise ikinci yarıda oyuna alan Broos'un, bu tercihleri yoğun eleştiri aldı. Son haftalarda yediği hatalı goller nedeniyle tepki alan kaleci Sylva'da da ısrar eden Broos, diğer kaleciler Onur ve Tolga'yı da küstürdü.

Başkan Sadri Şener'in Kasımpaşa maçı sonrası, 'Hocamız zaten gitmek istiyor" şeklinde açıklama yaptığı Broos'u geçtiğimiz hafta içerisinde de bir çok yönetici, 'Artık bir kan değişikliği lazım' diyerek takımdan göndermek istemişti. Ancak yönetim içerisindeki kilit isimler bu teklife sıcak bakmadığı için Broos'la yola devam edilmişti. Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası ise Broos'un gitmesini isteyen yöneticilerin aynı taleplerini Başkan Sadri Şener'e tekrar ilettiği, Şener'in de buna sıcak baktığı belirtildi. Bu akşam geç saatlerde Trabzon'a gelecek olan Bordo - mavili takımda Broos'un görevine bu gece veya yarın son verilmesi bekleniyor. Bu arada yönetimin Broos'tan boşalacak koltuğa Şenol Güneş'i getirmeyi planladığı da vurgulandı.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz