« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hugo Broos’un 11 derdi

Trabzonspor’da yeni transfer Gabric, iyileşen Gökhan ve formda olan Ceyhun, Süper Lig’in ilk maçındaki kadroyu bozmak istemeyen teknik direktörünü zor durumda bırakıyor.

Yunus Emre SEL / TRABZON
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Hugo Broos, yeni transfer Gabric, sakatlığı büyük ölçüde geçen Gökhan ve Ceyhun’un Sivasspor maçındaki formuyla tatlı bir kadro sıkıntısı yaşamaya başladı.

Yeni sezona galibiyetle başlayan ekibinin cumartesi günü Sivasspor karşısında sergilediği performanstan fazlasıyla memnun kalan Hugo Broos, kazanan takımı bozmak istemiyor. Ancak oyuna sonradan giren Ceyhun’un performansından etkilenen Belçikalı çalıştırıcının, yeni transfer Gabric’le birlikte sakatlığını atlatan Gökhan’ın takıma katılacak olması yüzünden ilk 11’i değiştirebileceği bildirildi. Broos’un bu yüzden hafta içinde yapılacak antrenmanlardaki futbolcularının durumuna göre takım kadrosunu şekillendireceği, tercihte zorlanacağı belirtildi.
Yattara sabırsızlanıyor
Sakat olan Yattara’nın da Diyarbakırspor maçında forma giyip giyemeyeceğinin hafta içerisinde yapılacak son kontrollerinden sonra belli olacağı açıklandı. Takım arkadaşlarını Sivasspor karşısında aldıkları galibiyetten dolayı tebrik ettiğini belirten Yattara, “Maçı izlerken yerimde duramadım. Orada olmayı çok isterdim. İnşallah en kısa zamanda ben de sahalara dönüp, takımımın başarısına katkı yapmak istiyorum. Takımdaki rekabet üst düzeyde olduğu için formayı kapmak için çok çalışmam gerekiyor” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler