GAZİANTEP HABERLERİ

Hububat Ve Bakliyat Sektör Kurulu Gaib’de Toplandı

IHA
12.08.2015 - 16:15Son Güncelleme :

HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR VE MAMULLERİ SEKTÖR KURULU ŞAHİN BATALLI BAŞKANLIĞINDA GAİB HİZMET BİNASINDA TOPLANDI.

IHA

Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar Ve Mamulleri Sektör Kurulu Şahin Batallı Başkanlığında GAİB Hizmet binasında toplandı. Sektörle ilgili sorunların masaya yatırıldığı toplantıda ihracat rakamlarımda değerlendirilirken önümüzdeki dönemlerle ilgili gerçekleştirilecek projeler hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu.
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri hizmet binasında gerçekleştirilen Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar Ve Mamulleri Sektör Kurulu’nda üretimden ihracata kadar sektörle ilgili bir çok konu masaya yatırıldı. Şahin Batallı Başkanlığında yapılan toplantıya Başkan Yardımcıları Zekeriya Mete, yönetim kurulu üyeleri Yaşar Serpi, Mahsum Altunkaya, Mesut Acar, M. Surur Aydın, Erhan Soytürk, Hidayet Kadiroğlu, Kazım Taycı, Uğur Durukan, Nihat Uysallı, Sabahattin Memiş, Ömer Abdullah Özdemir, Şerafettin Memiş, Haluk Tezcan, GAİB Genel Sekreteri, Fatih Yumuş ile ilgili kurum müdürleri ve görevliler katıldı. Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri Sektör Kurulu Başkanı Şahin Batallı son dönemlerde yaşanan bir çok sıkıntıdan dolayı bir çok sektörde olduğu gibi Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri sektöründe de ihracat anlamında geçtiğimiz yıla oranla düşüş yaşandığını, son aylarda bu düşüşün artıya geçerek aradaki farkın kapatılmaya çalışıldığını ifade ederek sektör olarak yeni pazar arayışlarını sürdürdüklerini belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Hububat Ve Bakliyat Sektör Kurulu Gaib’de Toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ağustos 2015 tarihinde saat 16 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hububat Ve Bakliyat Sektör Kurulu Gaib’de Toplandı haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:48
 • Guneş
  07:30
 • Öğle
  12:36
 • İkindi
  15:07
 • Akşam
  17:22
 • Yatsı
  18:53
Sayfa Başı