MERSİN HABERLERİ

HSYK Başkan Vekili Yandırmaz, Vali Çakacak’ı Ziyaret Etti

IHA
26.10.2015 - 16:52Son Güncelleme :

MERSİN’DE GERÇEKLEŞTİRİLEN ‘TIP HUKUKU’ SEMPOZYUMUNA KATILMAK ÜZERE KENTE GELEN HSYK BAŞKAN VEKİLİ METİN YANDIRMAZ, DAİRE BAŞKANLARI VE HSYK ÜYELERİ İLE BİRLİKTE MERSİN VALİSİ ÖZDEMİR ÇAKACAK’I ZİYARET ETTİ.

IHA

Mersin’de gerçekleştirilen ‘Tıp Hukuku’ sempozyumuna katılmak üzere kente gelen Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkan Vekili Metin Yandırmaz, Mersin Valisi Özdemir Çakacak’ı ziyaret etti.
Mersin’de bugün başlayan ve iki gün sürecek olan ‘Tıp Hukuku’ konulu sempozyuma katılan HSYK Başkan Vekili Metin Yandırmaz, 1. Daire Başkanı Halil Koç, 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz, HSYK üyeleri Ömer Kerkez, Ömür Topaç, İsa Çelik, Adana Adalet Komisyonu Başkanı Ramazan Yılmaz ve Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ile birlikte Vali Çakacak’a nezaket ziyaretinde bulundu. Sahil Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, Mersin’de bulunmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Yandırmaz, Mersin’in birçok alanda gelişen ve ilerleyen, ülkenin gözde illerinden biri olduğunu söyledi.
Vali Çakacak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yargının ve yargı mensuplarının, hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yapı taşlarından biri olduğunu ifade ederek, nezaketlerinden ötürü Başkan Vekili ve HSYK üyelerine teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden HSYK Başkan Vekili Yandırmaz, Vali Çakacak’ı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça HSYK Başkan Vekili Yandırmaz, Vali Çakacak’ı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı