HP’den Kurumsal Geri Alım Kampanyası

18.06.2018 - 09:21 | Son Güncelleme:

HP’nin Kurumsal Geri Alım Kampanyası kapsamında mevcut bilgisayarlarınız HP’nin şimdiye kadar ürettiği en güvenli bilgisayarlar olan Elite serisi bilgisayarlar ile değiştirilebiliyor

Dijital dönüşüm ve nesnelerin internetinin kullanımının artması ile her geçen gün sayısız siber saldırı hedefi beliriyor. Her 3 şirketten 1’inin bilgi güvenliği ihlaline uğradığı[1], 2016’da yalnızca Avrupa’da 160’dan fazla büyük şirketin zarar gördüğü günümüzde[2], siber saldırılar dünya çapında 445 milyar dolara mal olan bir endüstri oluşturdu. [3] Gartner’ın Dünya Genelinde Bilgi Güvenliği Tahmin ve Analiz Raporuna göre, şirketler yalnızca 2018’de 90 milyar dolar bilgi güvenliği harcaması yapmak zorunda kalacak. [4]

Peki sizin şirket bilgisayarlarınız hızla yayılan siber saldırılara karşı ne kadar güvenli?

Her gün kapsamı genişleyen ve hız kazanan siber saldırılara karşı mevcut şirket bilgisayarlarınız sebebiyle kendinizi siber saldırıların odağında bulabilirsiniz. Şirketinizde siber güvenlik dönüşümünü kullanıcı bilgisayarlarından başlatabilmeniz için HP’nin size bir teklifi var. Kurumsal Geri Alım Kampanyası ile mevcut şirket bilgisayarlarınızı siber dayanıklılık faktörü düşünülerek tasarlanmış ve kolay yönetilebilir yepyeni HP Elite serisi bilgisayarla değiştirme imkanına sahip olabilirsiniz. 

HP’nin Kurumsal Geri Alım Kampanyası nedir?

HP Kurumsal Geri Alım Kampanyası kapsamında, en az 10 adet olmak üzere her markadan eski şirket bilgisayarlarınız özelliklerine göre belirlenen bedeller ile alınıyor ve bilgisayarlarınızdaki eski bilgiler güvenle siliniyor. HP’nin size sunacağı yeni satış teklifini onaylamanız durumunda, servis sağlayıcı firma ile eski bilgisayalarınızın ofisnizden alımı organize ediliyor ve bilgisayaların mali değeri firma tarafından şirketinize ödeniyor. Kampanyadan yararlanarak şirketinizin siber saldırılara karşı güvenliğini artırırken eski bilgisayarlarınızın da en iyi biçimde değere dönüştürülmesini sağlıyorsunuz.

Kurumsal Geri Alım Kampanyası’ndan nasıl yararlanacaksınız?

Kampanyadan yararlanmak için ilk yapmanız gereken www.superdonusum.com web sitesine kayıt olup elinizdeki eski bilgisayarların listesini çıkartmak. Listenizdeki eski bilgisayarlarınızın değer hesaplamasını “Dönüşüme Başla” butonuna basarak www.süperdönüşüm.com adresinden yapabilirsiniz.

Web sitesinde iletişim bilgilerinizi paylaşmanızın ardından HP ekibi size telefon numaranız üzerinden ulaşarak yeni HP ürün talebinizle ilgili detayları alıyor ve sizi HP kurumsal satış ekibi ile buluşturuyor. Kurumsal Satış ekibi size özel teklifleri sunarak satın alma işlemlerinizi yürütüyor. Yeni HP ürünleriniz için hazırlanan teklifi onaylamanızın ardından, siparişinizin teslimatı sonrası eski bilgisayarlarınızın değerlendirilmesi ve teslim alınması ile ilgili yetkili birim sizinle iletişime geçiyor. Eski bilgisayarlarınızın 3. parti hizmet sağlayıcı tarafından fiziksel kontrolü yapıldıktan sonra fatura karşılığında firmanıza geri ödeme yapılıyor.

Entegre gizlilik filtresi, BIOS ve tarayıcı korumayla şirket bilgisayarlarınız güvende

Entegre gizlilik filtresi, BIOS ve tarayıcı koruma barındıran HP Elite serisi bilgisayarlar;  şirketinizi güvenli ve güçlü bir iş performansına ulaştırıyor. Böylelikle, ekiplerinizi son teknoloji ile çalışacak şekilde donatabilecek, şirketinize daha az maliyet yükü yaratarak yeni ürün alabilecek ve şirket güvenliğinizi üstün dayanıklılık düzeyi ile baştan aşağı inşa edebileceksiniz.

 

 

[1] PWC. Global Economic Crime Survey, 2016

[2] Gemalto. Breach Level Index, 2016

[3] McAfee & CSIS. Net losses: estimating the global cost of cybercrime, 2014

[4] Forecast Analysis: Information Security, Worldwide, 1Q17 Update, Gartner (Elizabeth Kim, Christian Canales, Ruggero Contu, Sid Deshpande, Lawrence Pingree), June 2017

Etiketler:
Sayfa Başı