HP'den KOBİ'lere iki ürünle destek

Hürriyet Haber
15.12.2009 - 12:12 | Son Güncelleme:

KOBİ’lere yönelik yeni ürün ve çözüm üreten sistemleri ile öne çıkan HP, iki yeni ürünü ile bu stratejisini sürdürüyor.

HP, Özellikle Bilgi Teknolojileri personeli bulunmayan küçük ölçekli işletmeler için ideal olan iki yeni  masa üstü bilgisayarı pazara sundu. Bu iki yeni ürün ile birlikte KOBİ’leri her türlü sanal saldırı ve sızma teşebbüslerine karşı da korumayı hedefleyen HP, bilgisayarları güçlü yazılımlarla da destekliyor.

AMD veya Intel işlemciler ile en yeni Windows ® 7 işletim sistemleri arasında seçim yapılabilen bilgisayarların yanı sıra yerden kazandıran Small Form Factor (3010) veya büyük ölçüde genişlemeye uygun Microtower kişisel bilgisayar modelleri ile iki ayrı tasarım seçeneği de bulunuyor.

Ekonomik canlanmada KOBİ’leri itici güç olarak gördüklerini vurgulayan HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, yeni ürünlerin pazara sunulması ile ilgili yaptığı açıklamada  “Yeni masaüstü bilgisayar ürün serimiz içerdiği rekabetçi ve maliyet etkin araçlarla, günümüzün zorlu ekonomik koşullarında küçük ve orta ölçekli işletmeleri destekliyor. HP gelişmekte olan iş modellerini anlayarak müşterilerin kendi gereksinimlerine göre uyarlayabilecekleri ve işletmeleri büyüdükçe genişletmeler/eklemeler yapabilecekleri akıllı teknoloji yatırımları sunuyor.” dedi.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı