HOTSTOP 100 şube açmayı hedefliyor

Hürriyet Haber
22.02.2011 - 13:03 | Son Güncelleme:

Mobil kafe zinciri HOTSTOP, bu yıl 30'u yurtdışında olmak üzere 100 şube açmayı hedefliyor. Firma, 42 bin 500 euroluk yatırımla franchise veriyor.

Yurtiçinde ve yurtdışında görüşmelerin hızlı bir şekilde devam ettiğini belirten Çözümvar Danışmanlık Başkanı Akın Arslan, “HOTSTOP ile yarattığımız iş modeli, yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Dev bir kupa şeklindeki özgün tasarımı, demleme çayı ve kahve lezzetlerini birleştiren konsepti, tamamen mobil kategorideki iş modeli ile niş özellikler taşıyor. Şu anda da 16 şubemiz var" dedi.

Arslan, yurtiçinde 42 bin 500 Euroluk bir yatırımla girişimcilere aylık minimum 2 bin 500 TL’lik gelir imkanı sağladıklarını belirtti.

HOTSTOP’un, Türkiye’den çıkan bir dünya markası projesi olduğunu kaydeden Akın Arslan, “Türkiye başta olmak üzere, kahve kültürünün yaygın olduğu İskandinav ülkeleri, ABD, Kanada ve Rusya gibi ülkeler doğrudan ilgi alanımızda bulunuyor. Yurtdışına, ülke bazında master franchise vererek büyümeyi hedefliyoruz. Bu anlamda, ilk bağlantılarımızı B.A.E, Romanya ve Danimarka ile yaptık. ABD ve İngiltere’de fizibilite çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

HOTSTOP’un alışveriş merkezlerinden plaza önlerine, kampüslerden benzin istasyonlarına kadar birçok yerde yerine almaya başladığını belirten Akın Arslan, LOUNGE markasıyla iç mekanlara gireceklerini de sözlerine ekledi.

HOTSTOP 100 şube açmayı hedefliyor

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı