« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Horoz şaşırttı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Uzun süredir Marcio, Serkan ve Löbe'nin peşinden koşan Denizlisporlu yöneticilerin Siirt Jetpa'nın sorunlu futbolcusu Coulibaly ile anlaşması, şaşkınlık yarattı

HEP KADRO DIŞI

Denizlispor, Oktay, Marcio, Serkan, Löbe derken Siirt Jetpa'nın sorunlu golcüsü Coulibaly'ye mum oldu. 7 sezon önce Adana D.Spor'a gelen Malili futbolcu A.Gücü, Vanspor, Gaziantep ve Siirt'te oynamış, her gittiği yerde sorun yaratıp kadro dışı kalmasıyla ün salmıştı. Siirt Jetpa maçından sonra kafile ile Denizli'ye gelen Coulibaly'nin bugün imza atması bekleniyor.

VURAL İSTEYİNCE

Yöneticiler Coulibaly'yi Teknik Direktör Yılmaz Vural'ın isteği üzerine transfer ettiklerini açıklarken, ‘‘Nereye el atsak kurudu. Piyasada transfer edebileceğimiz doğru dürüst futbolcu yok. Ayrıca Yılmaz Vural da kendisine sorun yaratacak oyuncu almaz. Bildiği bir şey vardır’’ dediler.

İKİ FİRE

Yeşil-siyahlılar bu hafta Trabzonspor ile oynanacak zorlu karşılaşma öncesi forveti Coulibaly ile takviye ederken, bu kez savunmada sorun çıktı. Defansın temel direkleri El Saka ile Yousef'in Siirt maçında sarı kart görerek cezalı duruma düşmeleri, kurmayları kara kara düşündürüyor. Teknik kadronun tek tesellisi, Veysel'in yedi haftalık orucunu bozup, Siirt'te golle tanışması oldu.

Denizlispor sise takıldı

DENİZLİSPOR kafilesi, Siirt Jet-Pa maçının ardından Batman-Ankara-İzmir hattını uçakla geçip, karayoluyla Denizli'ye dönmesi gerekirken, yoğun sis yüzünden rötar yapmak zorunda kaldı. Geceyi Batman'da geçiren yeşil- siyahlılar, dün sabah karayoluyla Urfa'ya gidip uçakla Ankara üzerinden İzmir'e ulaştı, oradan da Denizli'ye döndü.


Bunları da Beğenebilirsiniz