« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Horoz saldıracak

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Denizlispor, Atatürk Stadı'nda ağırlayacağı Trabzon- spor'u yenerek şanssızlık zincirini kırmak amacında

SAAT 20.00'DE

Altı haftadır galibiyet alamayan Denizlispor, bugün evinde Trabzon'u yenerek şeytanın bacağını kırmak istiyor. Horoz, Atatürk Stadı'nda 20.00'de başlayacak maça cezalı El Saka ve Yousef’ten yoksun çıkacak. Biletler kale arkası 1, maraton 2, kapalı 5 milyon lira.

DESTEĞE ÇAĞRI

Zirveden kopmamaya çalışan rakiplerini yeneceklerini söyleyen Teknik Direktör Yılmaz Vural, ‘‘Trabzon'da Hami ve Gökdeniz'in olmaması avantaj. Son haftalarda futbol olarak iyi bir çıkış yakaladık. Bunu sonuca dönüştürmek istiyoruz. En büyük isteğim, taraftarın 90 dakika bu takımı desteklemesi’’ dedi.

STAT ATATÜRK

SAAT : 20.00

HAKEM: Sabahattin BİTİRİM

DENİZLİTRABZON
SÜLEYMANMETİN
H.ÇİMENOSMAN
BADRANİKOLOVSKİ
VEYSELTAMER
ALİNESİM
LEVENTZAFER
TOLUNAYYANCHEV
A.HASSANERHAN
TİMUÇİNABDÜLKADİR
COŞKUNLÖBE
COULİBALYLANGE

Vural’ın kozu

COULiBALY ilk onbirde

TRABZONSPOR maçının taktik provasını dün Rıchmond Otel'in tesislerinde yaptıktan sonra Vılla Lycus Otel’de kampa giren Denizlispor'un yeni transferi Coulibaly'yi ilk sınavın heyecanı sardı. Antrenmanlardaki hırslı futbolu ile dikkat çeken Malili futbolcudan çok şey beklediğini söyleyen Teknik Direktör Yılmaz Vural, ‘‘Coulibaly, kaliteli bir oyuncu. Türk futbolunun yapısını iyi tanıyor. Denizli- spor'a yararlı olacağına inanıyorum. Bunu Trabzon önünde kanıtlayacak’’ diye konuştu.

Hafta başından bu yana yoğun bir tempoda çalışan Denizlili futbolcular, Trabzon'u yenerek 6 haftalık galibiyet hasretine son vermek istiyor. Galibiyet primi 1 milyar lira olarak açıklandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler