İSTANBUL HABERLERİ

Honda Türkiye’nin yeni Başkanı Takuya Tsumura

DHA
30.03.2017 - 15:05Son Güncelleme :
DHA

İstanbul, 30 Mart (DHA) - Honda Türkiye’nin Başkanı Hideto Yamasaki, görevini Takuya Tsumura’ya bırakıyor. 

Honda Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, Ekim 2010’dan bu yana Honda Türkiye’nin Başkanı olan Hideto Yamasaki, 1 Nisan 2017 itibariyle görevini Takuya Tsumura’ya bırakıyor.

Honda Türkiye’nin yeni başkanı Takuya Tsumura Honda’da uzun yıllar boyunca farklı görev ve sorumluluk alanlarında çalıştıktan sonra Honda Türkiye’ye gelmeden önce son olarak Tokyo’da bulunan Honda Motor Co. merkez ofisinde Avrupa’dan Sorumlu Otomobil Planlama Bölümü’nün başında yer almıştı.

31 Mart 2017 itibariyle gerçekleştirilecek görev değişimi ardından Hideto Yamasaki’nin yeni sorumluluk alanın Amerika pazarı olurken, tüm Amerika Satış Operayonlarından Sorumlu olarak Honda bünyesindeki çalışmalarına Japonya’da devam edecek. (Fotoğraflı)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Honda Türkiye’nin yeni Başkanı Takuya Tsumura hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 15 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Honda Türkiye’nin yeni Başkanı Takuya Tsumura haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı