DENİZLİ HABERLERİ

Honaz'a kapalı yüzme havuzu

DHA
29.04.2017 - 13:44Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi'nin 2016-2017 Eylem Planı'nda yer alan 7 yüzme havuzundan biri olan Honaz Kapalı Yüzme Havuzu'nun inşaatına başlandı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 2016-2017 Eylem Planı'nda yen alan 121 projeden biri olan Honaz Kapalı Yüzme Havuzu, Afşınbey Mahallesi'nde 2 bin 200 metrekare alana inşa edilecek. Honaz Kapalı Yüzme Havuzu bünyesinde bir yarı olimpik yüzme havuzu, bir eğitim havuzu, iki spor salonu ve kafe yer alacak.

Tesisin sadece Honaz'a değil bölgedeki ilçe ve mahallere de hizmet edeceğini belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan, "Sözünü verdiğimiz Honaz Kapalı Yüzme Havuzu'nun inşaatına başladık. Kısa sürede tamamlayıp Honazlı hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Bu tesisimiz tamamlandığında öğrencilerimiz, gençlerimiz, kadınlarımız hem ücretsiz kurs alacak, hem de istedikleri zaman havuzu kullanma şansına sahip olacaklar. Honaz'da yüzme bilemeyen kalmayacak" dedi.

Osman Nuri BOYACI/ DENİZLİ, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Honaz'a kapalı yüzme havuzu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 13 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Honaz'a kapalı yüzme havuzu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı