« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Holosko ve Delgado müjdesi

Beşiktaş'ın Arjantinli futbolcusu Matias Delgado, sezon başında kasık bölgesinden İspanya'da ameliyat olmuş ve sahalardan yaklaşık 4 ay uzak kalacağı açıklanmıştı.

ÖVÜNÇ ÖZDEM / İSTANBUL(DHA)
SON GÜNCELLEME

Ağustos ayında başarılı bir operasyon geçiren Delgado, ilk olarak Barcelona'da tedavi görmüş daha sonra Türkiye'ye geri dönmüştü. Bu süreçte sözleşmesi altı aylığına askıya alınan Arjantinli oyuncu, Nevzat Demir Tesislerinde kendisine hazırlanan özel program eşliğinde tedavisini sürdürdü.

Matias Delgado'nun yaşadığı tedavi sürecinin sonuna gelindiği öğrenilirken, Arjantinli futbolcunun 1 hafta içinde topla çalışlamalara başlayacağı ve yaklaşık bir ay sonra da takım arkadaşları ile birlikte antrenmanlara çıkabileceği kaydedildi.

Öte yandan Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde 30 Eylül tarihde oynadığı CSKA Moskova maçında sağ ayak fibula kemiğinde kırık oluşan Filip Holosko'nun tedavisini başarı bir şekilde sürdüğü ve bir ay içinde sahalara geri dönebileceği kaydedildi.

Siyah Beyazlı takımın diğer sakat oyuncuları Rüştü ve Nihat'ın çarşamba günü kontrolden geçirileceği ve durumları hakkında son açıklamanın yapılacağı kaydelidi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler