« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Holosko da İstanbul'da kaldı

2012-2013 sezonu hazırlıklarını Avusturya'nın Bad Kleinkirchheim bölgesinde gerçekleştiren Beşiktaş, kampın ikinci etabı için Avusturtya'nın Seefeld bölgesine geçti.

Övünç ÖZDEM / SEEFELD (DHA)
SON GÜNCELLEME

5 saat süren karayolu yolculuğunun ardından Seefeld'e gelen siyah-beyazlı takım, akşam saatlerinde yaptığı koşu ile günü tamamladı. Dün izin yapan oyuncular, kendi imkanları ile kamp yapılan otele geldi. Antrenman öncesi takımı taşıyan otobüsün arıza yapması nedeniyle bir süre otelde bekleyen kafile, farklı bir otobüs ile koşu parkurunun olduğu bölgeye geldi.

Seefeld'de bulunan gölün etrafındaki parkurda 3.5 km'lik bir koşu gerçekleştiren Siyah Beyazlılarda, teknik direktör Samet Aybaba ve teknik ekip de takıma eşlik etti.

SIVOK VE ALMEIDA İLK ANTRENMANLARINA ÇIKACAKLAR

Bugün kampa katılması beklenen Sivok ve Almeida'nın geç saatlerde kamp yapılan otele gelecekleri ve takımla birlikte ilk antrenmanlarını yarın yapacakları kaydedildi.

HOLOSKO İSTANBUL'DA

Öte yandan yıllık ücretinde indirime gitmesi konusunda futbol komitesi ile anlaşan ve takımda kalacağı açıklanan Holosko'nun bu sabah İstanbul'da bulunan Quaresma, Simao ve Alves ile birlikte Nevzat Demir Tesisleri'nde antrenmana çıktığı öğrenildi.

Slovak oyuncunun, teknik direktör Samet Aybaba'nın takımda düşünmemesi nedeniyle gönderilecek oyuncular arasına katıldığı ve önümüzdeki günlerde durumunun netleşeceği kaydedildi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, İstanbul'da antrenman yapan Quaresma, Simao, Alves ve Holosko ile ilgili şunları söyledi:
"Bu 4 oyuncu verdiğimiz programla İstanbul'da antrenmanlarına devam ediyor. Yapacakları antrenmanın programını da biz hazırladık. Kendileriyle ilgili raporu antrenörlerimiz bize iletecek. Ama 4 futbolcu da şu an için hazırlık kampına katılmayacak."


Bunları da Beğenebilirsiniz