Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Holosko 2010 yılına kadar V. Manisaspor'un malıdır'

Vestel Manisaspor Asbaşkanı Arif Koşar, “Sivasspor maçında takımımız çok iyi futbol ortaya koydu” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Koşar, takımın Sivasspor ile deplasmanda oynadığı karşılaşmadan mağlubiyetle ayrılmasına rağmen, yönetim olarak takımdan çok umutlu olduklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sivasspor maçında takımımız çok iyi futbol ortaya koydu. Erken gelen bir gol ile yıkıldık. Maçın tamamında üstün oynayan taraf yine bizdik. Özellikle Sivaslı yöneticiler, buraya gelen takımların arasında en iyi mücadele eden ve oyun oynayan ekibin bizim takım olduğu yönünde hemfikir olduklarını belirttiler.”

Koşar, Gençlerbirliği Oftaş karşılaşmasında takımın iyi oyun ortaya koyacağından endişeleri olmadığını da sözlerine ekledi.

HOLOSKO'NUN DURUMU

Koşar, medyada Beşiktaş'a gideceği yönünde haberler çıkan Holosko ile ilgili olarak da “Holosko 2010 yılına kadar Vestel Manisaspor'un malıdır. Bizdeki her futbolcu gitmek isteyebilir ama Holosko'nun bonservis bedeli 6 milyon 100 bin avrodur. Holosko için Beşiktaş kulübünden herhangi bir resmi teklif gelmedi. Ama bu kulübün dışında da 7 Avrupa ülkesinde Holosko ile ilgili istek başvurusu var” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz