« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Holmen F.Bahçe'ye 3 yıllık imza attı

Fenerbahçe’nin yeni trasferi Holmen sağlık kontrolünden geçtikten sonra bu akşam Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Semih BAHADIR
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertliler anlaşmayı resmi internet sitesindenve KAP'a yaptığı açıklama ile duyurdu. Yapılan açıklama şöyle:

"Futbolcu Samuel Tobias Holmen ile 3 sezonluk (2015-2016 sezon sonuna kadar) sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme çerçevesinde oyuncuya sezonda ödenecek garanti ücret 1.300.000 Euro, maç başı ücreti 15.000 Euro'dur."

"UZUN ZAMANDIR BEKLİYORDUM"

İsveçli oyuncu transferi ile iligli sağlık kontrollünden geçtikten sonra basın mensuplarına açıklamalar yaptı. Holmen açıklamasında şunları söyledi;

"Fenerbahçe'ye transfer olduğum için oldukça mutluyum. Uzun zamandır bekliyordum. Saglık kontrolum bittikten sonra akşam saatlerinde imzayı atacağım. Sarı lacivertli taraftarlarla birlikte olmaktan oldukça mutlu olacağımı söyleyebilirim. Elimden geleni yapacağım takım arkadaşlarımla bır an önce uyum sağlayıp adepte olup başarı sağlamayı düşünüyorum. Fenerbahçe'de sonuç olarak çok iyi oyuncular var.  Orta saha rekabeti olacağı ortada. Ama ben formayı kapabilmek için elimden geleni yapacağım.  Fenerbahe'den ilk transfer teklifi aldığım anda çok heyecanlandım. Çok mutlu oldum. Fenerbahçe'yi hiç bir takımla kıyaslayamam, Çok mutlu bir sezon gecirecegimden eminim."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler