Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hollywood yıldızları Antalya'da buluştu

  Hürriyet Haber
  18 Ekim 2008 - 00:00Son Güncelleme : 18 Ekim 2008 - 09:39

  45. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin yıldızları, Antalya'da buluştu.

  ANTALYA'DA YILDIZLAR GEÇİDİ

  Önceki akşam gelen, Roman Polanski'nin 2002 yapımı "The Pianist" (Piyanist) filminde sergilediği performansla Oscar kazanan Adrien Brody'ye dün de Uluslararası Venedik Film Festivali'nde Altın Aslan ödülü kazanan "Güreşçi"yle 'en iyi erkek oyuncu' dalında Oscar'a aday gösterilen Mickey Rourke ve filmin diğer oyuncusu Marisa Tomei de katıldı. Antalya'ya son gelen isim ise, 1999 yılında rol aldığı "Amerikan Güzeli" (American Beauty) filmiyle 'en iyi erkek oyuncu' Oscarı'nı kazanan Kevin Spacey oldu. Ünlü yıldızları kalacakları Hillside Su Otel'in girişinde festival başkanı Engin Yiğitgil ve 4. Uluslararası Avrasya Film Festivali Direktoru Esra Even tarafından karşıladı. Festival konuklarının alkışları arasında otele giren yıldızlar, gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını dile getirdiler.

  Hollywood yıldızları Antalyada buluştu
  1995 yapımı Bryan Singer'ın yönettiği "Olağan Şüpheliler"deki (The Usual Suspects) bir grup suçlu arasında en saf, en beceriksiz ve sakat 'Verbal' rolüyle tanınan Kevin Spacey, dün Antalya'ya geldi.

  Romantik komedi filmlerinin masum güzeli olarak anılan Marisa Tomei, Altın Aslan ödüllü "Güreşçi" (Wrestler) filminin 4. Uluslararası Avrasya Film Festivali'nde bugün yapılacak galasına katılacak.

  Festival başkanı Engin Yiğitgil tarafından Hillside Su Otel'in kapısında karşılanan Mickey Rourke, 4. Uluslararası Avrasya Film Festivali’nin konukları arasında. Rourke, bu yıl Oscar'ın en güçlü adayı olarak gösteriliyor.

  Ünlü foto muhabiri annesi Sylvia Plachy ile Antalya'ya gelen Adrien Brody, son filmi "Brothers Bloom"un (Bloom Kardeşler) gösterimine katılacak. Brody, şapkası, omuzlarına yaklaşan saçları ve uzamış sakalları ile dikkat çekti. Çantasını ve bu akşamki galada giyeceği smokini kendisi taşıyan ünlü yıldız, VIP araçla iki gün kalacağı Antalya'da Hillside Su Otel'e geçti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı