Gündem Haberleri

  Hollywood yıldızı hapse girecekti

  DHA
  08.05.2010 - 11:01 | Son Güncelleme:

  Türkiye’de CNBC-E’de de yayınlanan ve Amerika’nın Lost’tan sonra en popüler dizisi olan One Tree Hill’in güzel yıldızı Sophia Bush, Türkiye’de bir askeri tesisin fotoğraflarını çektiği gerekçesiyle hapse atılmaktan sonra anda kurtulduğunu öne sürdü.

  SOPHIA BUSH FOTOĞRAFLARI

  Londra’da yayınlanan The Daily Star gazetesinin haberine göre, ünlü Amerikalı yıldız film çekimlerine katılmak üzere Türkiye’ye yaptığı bir seyahat sırasında bir askeri birliği fotoğrafını çekerken başının derde girdiğini iddia etti.

  Gittiği yerlerde bolca fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini belirten ünlü oyuncu, Türkiye’de manzara fotoğrafı çekerken, bir anda bir Türk subayının kendisine yaklaşarak elindeki fotoğraf makinesini istediğini söyledi.

  Subayın sözlerinden yanlışlıkla bir askeri birliğin fotoğraflarını çektiğini anladığını ifade eden güzel yıldız, fotoğraf makinesini vermek istememesi üzerine gözaltına alınmakla tehdit edildiğini ileri sürdü.

  Türk subayın ısrar etmesi üzerine, “Fotoğrafları silmemi istiyorsanız silerim, ancak makineyi vermem” dediğini söyleyen oyuncu, olayın büyüyüp hapisle tehdit edilmesi üzerine makineyi vermek zorunda kaldığını iddia etti.

  Amerikalı yıldız, başından geçtiğini söylediği olayın tam olarak nerede gerçekleştiğini ise belirtmedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı