MANİSA HABERLERİ

Hollanda Dış Yatırım Ajansı Yetkilileri Manisa’da

IHA
18.08.2015 - 13:40Son Güncelleme :

MANİSA’NIN POTANSİYELİNİ, İŞ VE YATIRIM İMKANLARINI YAKINDAN TANIMAK, MANİSALI ŞİRKET YETKİLİLERİYLE GÖRÜŞMELER YAPMAK ÜZERE ŞEHRE GELEN HOLLANDA EKONOMİ BAKANLIĞINA BAĞLI DIŞ YATIRIM AJANSI YETKİLİLERİ, MANİSA VALİSİ ERDOĞAN BEKTAŞ’I ZİYARET ETTİ.

IHA

Manisa’nın potansiyelini, iş ve yatırım imkanlarını yakından tanımak, Manisalı şirket yetkilileriyle görüşmeler yapmak üzere şehre gelen Hollanda Ekonomi Bakanlığına bağlı Dış Yatırım Ajansı yetkilileri, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı ziyaret etti.
Hollanda İnovasyon Ataşesi Rory Nuijens ile Hollanda Dış Yatırım Ajansı Ülke Müdürü Arife Karaosmanoğlu’nun gerçekleştirdiği ziyarette, Hollanda İş Destek Ofisi İzmir Ofisi Genel Müdürü Faruk Uçar, Zafer Kalkınma Ajansı Manisa Yatırım Destek Ofisi Koordinatör Vekili Buket Turamanlar ile Manisa Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Mustafa Coşkun da yer aldı.
Hollanda Dış Yatırım Ajansı Ülke Müdürü Arife Karaosmanoğlu ziyaret nedeniyle yaptığı açıklamada, “Hollanda Dış Yatırım Ajansı olarak 24 ülkede hizmet vermekteyiz. Hollanda Ekonomi Bakanlığına bağlı bir birimiz. Ücretsiz ve güvenilir, gizlilik kurallarına uyarak Türk şirketlerinin Avrupa pazarına Hollanda üzerinden giriş yapmalarını en güzel şekilde sağlıyoruz, onlara danışmanlık hizmeti veriyoruz. Avrupa pazarına girerken dikkat etmeleri gereken konular, şirket kurulumu gibi konularda destek veriyoruz. Manisa’daki ziyaretimizin sebebi de biraz potansiyeli görmek, Türk şirketleri ile çalışmak, ARGE merkezlerini ziyaret etmek. 2-3 ay içerisinde Manisa’ya geri dönüp şirketleri tekrar ziyaret etmek istiyoruz. Bugünkü ziyaretlerimizde sayın balimiz vardı ve firmalarla da görüşmelerimiz olacak” şeklinde konuştu.
Vali Bektaş da kendilerini Manisa’da görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek tarımı, sanayisi ve ekonomisi ile Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Manisa’nın yatırımcılar için cazip bir şehir olduğunu belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Hollanda Dış Yatırım Ajansı Yetkilileri Manisa’da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Ağustos 2015 tarihinde saat 13 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hollanda Dış Yatırım Ajansı Yetkilileri Manisa’da haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:29
 • Guneş
  08:14
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı