« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Holigan endişesi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yönetim, Antalya'ya her gelişlerinde olay çıkaran Bursaspor taraftarlarının maçtan önce şehirde serbestçe dolaşmalarının engellenmesini istiyor.

Güvenlik zirvesi

Antalyasporlu yöneticileri en çok gittikleri her deplasmanda olay çıkaran Bursaspor seyircisi tedirgin ediyor. Kırmızı beyazlı ekibin kurmayları, Antalya Valisi Ertuğrul Dokuzoğlu ve Emniyet Müdürü Natık Canca ile yarın yapacakları görüşmede, alınacak güvenlik önlemleri için önerilerini dile getirecekler. Antalyaspor Başkan Vekili Halim Horasan, Bursa Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü ile de temasa geçeceklerini belirterek şöyle konuştu:

Esnaf tedirgin

‘‘Bursaspor seyircisinin taşkınlığına daha önce bir çok kez tanık olan esnafımız tedirgin durumda. Bu bakımdan Bursaspor taraftarının maçtan bir saat önce Kepez'de karşılanıp doğrudan stada getirilmesini ve maçtan sonra da aynı şekilde kent dışına çıkarılmasını talep edeceğiz. Şimdiye kadar 100-150 kişilik gruplar halinde geldiklerinde bile olay çıkaranların bu kez 2 bin kişi geleceklerini gözardı edemeyiz. Sadece stadda alınacak önlemler yeterli olmaz.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler