« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Holigan dehşeti

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Denizli seyircisi olay çıkarmak için elinden geleni yaptı. İki taraftarı bıçaklayıp, futbolcuları taş yağmuruna tuttular.

Maçtan önce tat girişinde Ali Mesut İnce (23) ile Fatih Sanal (21) adındaki iki Antalya taraftarını bıçaklayan Denizlili holiganlar, daha sonra ‘‘Antalya kümeye’’ yazılı pankartla sahada tur attılar. Pankartı Antalya seyircisinin bulunduğu tribünün önünde uzun süre sergileyip küfürlü sözlerle kırmızı beyazlı taraftarları tahrik etmeye çalıştılar. Devre arasında da, ısınma hareketi yapan Cüneyt, Uğur, Kamil, Toprak, Mehmet, Muhammed ve Faruk'u taş yağmuruna tuttular.

Holiganların bu tahriklerine sadece Uğur kapıldı. Atılan taşları tribünlere fırlattı ve ‘‘orta parmak’’ ile yapılan çirkin harekete de aynı şekilde karşılık verdi. Antalyalı taraftarlar ise büyük bir soğukkanlılık gösterip bu tahriklere kapılmadı. Ancak, yaralanan Ali Mesut İnce ile Fatih Sanal hastanelik olurken, kavgaya karışan İsa Bal ve Ahmet İleri adındaki iki Antalyalı da gözaltına alındı. Üzerinde ruhsatlı tabanca çıkan Salih Kundakçı daha sonra serbest bırakıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler