Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hoesness: Daum beni yok etmek istedi

Almanya 1. Futbol Ligi takımlarından Bayern Münih'in menajeri Uli Hoeness, 2000 yılında kokain kullandığını açıkladığı Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'a olan kızgınlığının hiç bir zaman sona ermeyeceğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Hoeness, DSF adlı Alman spor televizyon kanalında yayınlanan “Audi Star Talk” adlı talk şov programında yaptığı konuşmada, Daum ile normal bir şekilde konuşmalarının hiç bir zaman mümkün olamayacağını belirterek, “Daum beni yok etmek istedi. Bilinçli bir şekilde beni ve ailemi mahvetmeye hazırdı. Bunu hiç bir şart altında kabul etmek mümkün değil” şeklinde konuştu.

Daum'un kokain kullandığını 2000 yılında açıklayan Hoeness, “O zamanlar, tüm bir halkı karşına almanın ne demek olduğunu anladım. Biri bana, 'Dachau temerküz kampında seni unuttular' şeklinde yazı yazdı. Hatta bir kişi, beni Schalke maçı sırasında bankta öldürene 10 bin Avro teklif etti” dedi.

Sonuçta Daum'un kendi isteğiyle yaptığı kokain testinin olumlu çıkmasının kendisini kurtardığını ifade eden Hoeness, “Christoph Daum, saç numunesi verecek kadar aptallık etmeseydi, bu oyunu hiç bir zaman kazanamayacaktım. Bana ne olurdu hiç bilemiyorum” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz