« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hocamızla helalleştik

Yine istifaya çağrılan Kocaman ve Volkan’ın açıklamaları kafaları karıştırdı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Genç teknik adam, “Zamanı gelince severek ayrılacağım”, milli kaleci de “Hocamız geldi, helalleştik ama bu maçla alakalı” dedi.

KADIKÖY’DE HER ŞEY VAR GOL YOK

MARSİLYA’nın ardından Trabzonspor ile de berabere kalan Fenerbahçe’de, Aykut Kocaman’a yönelik eleştiriler sürüyor. Maçın uzatma dakikaları oynanırken bazı taraftarlar “Aykut istifa” şeklinde tempo tuttu. Aykut Kocaman, karşılaşmadan önce sarı lacivertlilerin etkili internet sitesi “antu.com” tarafından da “Severek ayrılalım” sözleriyle istifaya davet edildi.

VOLKAN Demirel ise, maçın ardından verdiği röportajda kafa karıştırıcı ifadeler kullandı. Aykut Kocaman ile maç sonunda helalleştiklerini söyleyen sarı lacivertli file bekçisi, “Hocamız geldi herkesi tebrik etti, helalleştik ama bu maçla alakalı” dedi. Volkan alınan kötü sonuçların sadece Aykut Kocaman’a yansıtıldığının hatırlatılması üzerine de “Aykut Hoca’ya yüklenilmesine katılmıyoruz. Onu futbolcular olarak çok seviyoruz. Forma verdiği her futbolcu Aykut Hoca’nın arkasındadır. Biraz da arkadaşlık olarak takım olmaya ihtiyacımız var, birlikte olmaya ihtiyacımız var. Bir pasta varsa herkes payına düşeni almalı. Taraftar, hoca ve futbolcularla ne yaptığımızı biliyoruz” diye konuştu.

SEVEREK AYRILIRIM

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz