« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hoca olarak dön

Kanarya, Sambacı için resmi sitesinden 'Değerli oyuncumuzu gelecek yıllarda kulüpte farklı bir görev için tekrar bekleriz' diyerek ilginç bir dilekte bulundu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yalnızca F.Bahçe’nin değil, Türkiye’nin gördüğü en kariyerli futbolcu Roberto Carlos, dün vedasını yaptı. Sheriff maçına yedek soyunan dünyaca ünlü yıldız, 89. dakikada Semih’in yerine alkışlar arasında oyuna girdi. Sambacı 2 dakikada sahada kalırken, F.Bahçe’de ilk kez forvet oynama heyecanını da tatmış oldu.

2.5 senedir taşıdığı sarı-lacivertli formayı son kez terleten Carlos, mücadelenin bitiş düdüğü sonrası hem ağladı hem güldü. Arkadaşları tarafından havaya atıldıktan sonra tribünleri selamlarken gözleri dolan Brezilyalı, antrenörler Koch ve Ayhan Tumani tarafından omuzlara alındığında ise etrafa gülücükler saçtı. Brezilyalı, soyunma odasına giderken, başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerle de vedalaşırken, Uğur Boral da attığı gol sonrası kendisine koştu.

Maç başladığı sırada ise F.Bahçe, Carlos’a internet sitesinden güzel bir jest yaptı. Sambacı’yla yolların ayrıldığı kulüp tarafından ilk kez duyurulurken, “Teşekkürler Roberto Carlos” başlığı altında futbolcunun resminin yanına “Yolun açık olsun Fenerli Carlos Usta” yazısı yerleştirildi.

HER ŞEY İÇİN SAĞOL

Sözleşmesinin karşılıklı feshedildiği belirtilerek, “Örnek kişiliği ve tarifsiz yeteneğiyle, formamızı taşıdığı ilk günden bu yana camiamıza önemli katkılar sağlayan Carlos’la yollarımız, oyuncumuzun özel sebepleri nedeniyle ayrılıyor. Carlos’a futbol hayatında başarılar diliyor, F.Bahçemiz adına yaptıkları ve yapacakları için teşekkür ediyoruz” denilirken, “Değerli oyuncumuzu, gelecekte kulübümüzün bünyesinde farklı görevlerde görmeyi temenni ediyoruz” ifadesiyle de Carlos’un ileride F.Bahçe’de hocalık yapabileceğinin mesajı verildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler