Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hoca! Bu sahada Yusuf oynar mı

Kenan Öner, Ertunç Soğancıoğlu ve Hüseyin Yücel, “Böylesine ağır hava ve saha şartlarında 2-1 öne geçmişiz. Oyuna mücadeleci bir futbolcu girmesi gerekirken Yusuf giriyor. Bu nasıl iş” eleştirisini yaptılar.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

KÖTÜ başladığı sezonun 7. haftasından sonra üst üste 8 galibiyet alan Beşiktaş’ın son 3 maçta yeniden düşüşe geçerek 7 puan kaybetmesi, siyah beyazlı yöneticileri kızdırdı.
3-2 kaybedilen Bursaspor karşılaşmasını BJK İnönü Stadı’ndan izleyen yöneticiler, mağlubiyetin faturasını teknik direktör Mustafa Denizli’ye çıkardı. Kulüp genel Sekreteri Kenan Öner, asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu ve yönetici Hüseyin Yücel maçtan sonra kendi aralarında yaptıkları sohbette özellikle Yusuf’un oynatılmasını eleştirdiler.
“Böylesine ağır hava ve saha şartlarında 2-1 öne geçmişiz ama oyuna mücadeleci bir oyuncu yerine Yusuf giriyor. Bu nasıl iş” diyen yöneticiler ayrıca, Denizli’nin, “Beklemediğimiz hava şartlarıyla karşılaştık. Daha evvel bu şartlarla karşılaşsaydık daha değişik bir kadro çıkarabilirdim” açıklaması ile de tatmin olmayarak, “Maçtan önce bütün gün yağış vardı. Zaten meteoroloji de iki gün önceden yağış olacağını söyledi. Bu nasıl beklenmeyen bir durum oluyor?” diye konuştular.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler