GeriFutbol Hoca bilmecesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hoca bilmecesi

Hoca bilmecesi
refid:11911626 ilişkili resim dosyası

Çok sayıda teknik direktörle görüşen Trabzonspor, son gözdesi Azerbaycan Milli Takımı’nın Alman çalıştırıcısı Vogts’tan da olumsuz haber aldı. Başkan Şener, yarın ya da salı günü bu sorunu çözeceklerini söyledi.

ERSUN Yanal’ın görevine son verdikten sonra birçok isimle temasa geçen Trabzonspor’da teknik direktör sorunu yine çözülemedi. Yaklaşık 2 aydır 10’un üzerinde yerli ve yabancı hoca adaylarıyla bire bir görüşmeler yapan bordo mavililerde, son gözde olan Azerbaycan Milli Takımı’nın Alman çalıştırıcısı Berti Vogts da gelemeyeceğini bildirdi.

Alman teknik adamdan gelen kötü haberle sarsılan Karadeniz ekibi, bunun üzerine Celtic’ten ayrılan Gordan Strachan ile Basel’in hocası Christian Gross’la temasa geçti. Trabzon’a gelen kulüp başkanı Sadri Şener, kimi teknik adamlarla görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Bazıları ailevi nedenlerden, bazıları ise coğrafi şartlar, Trabzon’un uzak olmasından dolayı tekliflerimize sıcak yaklaşmıyorlar. Ama Trabzon açısından olaya baktıkları zaman, takımın yarışmacı ve iyi bir takım olduğunu söylüyorlar. Zannediyorum pazartesi veya salı gibi yeni hocamız Trabzon’a gelir" diye konuştu.

Teknik direktör konusunda sorun yaşayan Trabzonspor, yardımcı hoca için Metin Diyadin’le anlaştı. Yabancı teknik adamın yanına yerli bir isim monte edeceklerini kaydeden Şener, "Diyadin’i düşündük. O da ’kulübün emrindeyim’ diyor" dedi. Yunus Emre SEL/DHA
Yorumları Göster
Yorumları Gizle